0xc0150002 error

Преди време играх една игра(Dungeon Defenders II) и наскоро пак си я изтеглих, но този път даваше горепосочената грешка. Уиндоусът ми е ъпдейтнат, драйверите на видео картата са ъпдейтнати, погледнах за решения в Гугъл, но не дадоха резултат. Преинсталирах всичките c++, кви ли не работи не пробвах и нищо не стана. Ако на някой му се е случвало същото нещо, моля да помогне.

Specs: Win 7 x64
i5-2500
GTX 1050
8GB RAM

Щеше да е добре да постнеш скрийншот на ерора.
Иначе мисля, че е от някое С++, но стийм би трябвало да го инсталира при първото стартиране на играта.
Все пак пробвай да влезеш в папката на играта (Обикновено там е ехе-то), след това в папка “_CommonRedist” и инсталирай всичко което в папките там.
:slight_smile:

Ръннах ги всичките exe-та и нищо не стана, но после изтеглих c++ 2008 от сайта на microsoft и при стартиране на играта като администартор, проблема беше решен, но иначе не става.

1 Like

пробвал ли си най-простото нещо да я изтриеш и изтеглиш на ново :Д ?

@dilqn Нали тръгва играта защо да я реинсталира

@venelin03 Ако не искаш всеки път да натискаш десен бутон -> run as administrator,
отиваш на: десен бутон -> properties -> compatibility и слагаш отметка на “run this program as an administrator” :wink:

не съм прочел последната част затова го написах тоя коментар :Д

@bumtras Направих го вече, но мерси все пак

@dilqn направих го 3 пъти :rage: :rage:

🤔