СПАМ тема до 1000 поста! мемета, тестове и чорапите на HeavenBUL!

Аз съм учуден, че въобще зарежда. :smiley:

Попринцип зарежда,аз имам същата машинка(nokia) и мога да отбележа,че зарежда по бързо от моя lenovo K5 :joy:

tbh Не зарежда всяка страница, например homepage-а.

Зареждат, зареждат, всичко зареждат тия телефони! Имах такава нокия и гледах филми в YouTube на 1 инч и нещо екран! :smiley: :smiley: :smiley: +че почти не хаби 3G- всеки ден по няколко часа музика от тубата и накрая няма и 200 МВ интернет за месеца! :smiley: :smiley:

Сега не зарежда всичко, youtube не тръгва, но може да тегли 3gp видео от bornhub :kappa: ама видеото после не тръгва :smiley: :kappa10000::kappa10000::kappa10000::kappa10000::smiley: :kappa:

yes вее аз съм на снимката :О

pls don’t copystrike :kappa: :smiley:

:kappa10000: ИМА ЛИ ТАПЕТИ :kappa10000:

Честно казано не очаквах той да пусне вафли
:joy:

:rofl::joy::smiley::sweat_smile::smile::grinning::grin::laughing:Ти не си сериозен.

Май е вярно това

Тогава защо @Gothika_47 не направи вафла :joy: :wink::grin::rofl:
Сигурен съм, че ще се копува повече :wink::smiley:

Аз предлагам енергийна напитка G47 :smiley:

Nothx и готика ще се комбинират и ще направят
енергийно чайче G47
гащи G47

Бате, дори не са само едни вафлите, има два вида- сини и жълти! :smiley: :smiley: :smiley:

с фъстъци и без …

тука по-старите фенове ще го разберат … та все още няма voodooheadstv химикалки @Gothika_47

Истина е бе аз ги снимах даже ама не мога да намеря снимките. :smiley:
Иначе енергийна напитка бих направил стига да се навият, но за сега само ме режат… :frowning:

Just to let you know. sales

А не повече игри няма да купувам! :smiley: Аз не мога да смогна да си изиграя моите.