144hz монитор SOLVED

Здравейте, може ли някой да ми прати най евтиния 144hz който е виждал трябва ми спешно СТАВА И ВТОРА УПОТРЕБА

Ако наистина е толкова спешно, защо не използва google, вместо да правиш нова тема и да чакаш някои да ти отговори?

1 Like

Защото ми е трудно с телефон от 2013 да търся в Гугъл заражда всяка страница по 5-10мин :wink:

Да беше казал и каква видео карта имаш да знаем какво да ти предложим… Freesync и Gsync са различни неща…

Gtx 1060 6gb

Чесно казано, незнам дали ще има значение за теб. Ако търсиш възможно най-евтиният 144 hz монитор, той няма да е G-Sync. Те са доста по-скъпи!

@antibgxd69 бих те пратил ето тук при колегата @Alex47 Как се използва Google Search? :rage:

2 Likes

Можеш ли да четеш?

@TheEagleGamerBG ти е дал линк. Няма да ти трябва 144 херца ако не вадиш 144 кадъра. И ще е добре да имаш gsync тъй като е много яко като ти падат кадрите.

1 Like

Да този реших да си взема намерих го малко по-евтин в озон с подарък cs:go https://www.ozone.bg/product/acer-xf240hbmjdpr-24/

Аз си го взимам само заради цс и osu защото в тея игри ще ми помогне много :slight_smile:

ПРОМОКОД PAKTA-TECH! :smiley: Само да знаеш, че тоя е с FreeSync което работи само с AMD видео карти.

Да готик използвах го :slight_smile: вторник ще ми дойде + ти изгледах ревюто

1 Like

xcmjnmnffkjkGOOGLE

2 Likes

Айде още един, който неможе да чете…

Мисля ,че това ,че постнах това тук показва дали мога или не мога да чета :slight_smile: а и точно това ти трябваше :blush:

1 Like

Виж какво съм написаал преди 2 дена ''Защото ми е трудно с телефон от 2013 да търся в Гугъл заражда всяка страница по 5-10мин :wink: ‘’

И защо тогава е направен този форум ? Да пишете на всяка тема "ГУГЪЛ’"ГУГЪЛ’"ГУГЪЛ’"ГУГЪЛ’"ГУГЪЛ’"ГУГЪЛ’…

1 Like

Еми форума е за проблеми които не можеш да разрешиш с 2 минути търсене в GOOGLE

1 Like

За всякви проблеми е :wink:

1 Like

🤔