Кое е по опасно нормалната мрежа или дълбоката мрежа или тъмната мрежа правилните отговори ще имат сърце след около от 18 до 24 часа не бадете наивни или предсказуеми

кое е по опасно нормалната мрежа или дълбоката мрежа или тъмната мрежа правилните отговори ще имат сърце след около от 18 до 24 часа не бадете наивни или предсказуеми

Аз лично не съм чувал за черни мрежи. Паяците им е бяла мрежата и доколкото знам е доста нормална. Рибарските са доста дълбоки и можеш доста добре да се оплетеш в тях, така че бих казал дълбоката мрежа.

7 Likes

А мисля, че бодливата тел е по-опасна от мрежата :thinking:

7 Likes

@bumtras и бодлива тел не стига, аз предлагам се се пусне ток по оградата,все пак тея бежанците не са хора.Те са къртици :rage::joy:

5 Likes

Аз съм сигурен, че повечето хора не знаят даже какво значи “дълбоката мрежа” и не могат да го обяснят. :slight_smile:

4 Likes

Каквото такова

2 Likes

Не е толкова сложно.
Нормална мрежа:

Дълбока мрежа:

:joy: :kappa: :joy: :kappa: :joy: :kappa: :joy: :kappa: :joy: :kappa:

3 Likes

Някой е прекалил с оная игра с Dark Web-а :smile:

2 Likes

Това просто е за папка аутизъм! :expressionless:
Май ще е една от темите, които ще се чистят

3 Likes

Виждам ,че доста компетентни колеги като @bumtras и @TheEagleGamerBG са ти отговорили ,но мисля ,че не са те питали за какво ти е да знаеш коя мрежа е по-опасна да не да искаш да ставаш бракониер ? :thinking: :thinking: :thinking: :thinking:

2 Likes

Според мен иска да стане емигрант и се чуди през коя мрежа да премине :kappa: :joy:

6 Likes

Будя малко стари теми ама случвало се е да влизам в Dark Web. Отговора е много според зависи аз минах само със смяна на хард диск и след това гръмнал компютър. Доста леко да си призная. “Нормалната” мрежа която е само 5% от интернет като цяло (ако не ме лъже паметта) не е кой знае колко по безопасна, но има малко повече контрол.

3 Likes

Я обясни как става това? При положение, че съм ровил в много .onion сайтове… :smiley:

6 Likes

Най-дълбоката е най-добре :kappa10k:

4 Likes

И аз бях тъпак тогава и си мислех, че само със браузъра всичко ще е на 6 толкова spy-а хванах първият път, че направо не ми се вярваше :joy: А след това пак блестях от акъл и реших че ще влизам в някакви рандом чатове :joy:

4 Likes

А изобщо защо си влизал?

2 Likes

Гледах тогава “От местопрестъплението: Кибер престъпления” и ми стана интересно какво толкова има :Д

3 Likes

TOR браузъра винаги си е бил доста сигурен освен ако не сваляш файлове…

Също не знам какво си хванал за да сменяш хард диск и да ти “гръмне компютъра” :smiley:

4 Likes

Чак гръмне буквално не изпържиха ми процесора разглаждах след това харда като втори на друг компютър и намерих файл с команда за ненормално увеличаване на напрежението към процесора :sweat_smile: половината ми пинове бяха на въглен ама това беше преди сигурно 7-8 години

3 Likes