ТЕСТ тема до 2000 поста! мемета, тестове на неща и чорапите на HeavenBUL!

@bumtras Не пиши такива неща, че някой ще се хване като ги знам какви са… :man_facepalming:

:joy::joy::joy::joy::joy:хахахахах:joy::joy::joy::joy::joy::joy:
майтап бе Уили

edit: в такъв случай се сещам нещо друго да постна ама ще видим кога ще е :kappa:

Еееее,изпуснал съм нещо :joy::kappa10000:

Разкрих мръсната тайна на Готика, ама той ми изтри поста :frowning:
Изглажда ще си остана само между нас двамата :kappa:

Едеин въпрос към @Gothika_47 :
Можеш ли да гледаш какво си пишем на личните съобщения в форума?:smiley::kappa10000::wink:

Ние със @Vlasto се чудих ме същото. Но не можахме да стигнем до окончателен извод :joy:

Един от най-смислените въпроси, задавани тук!

ами поттикна ме това,че съм си писал много неща с много хора от форума.
и ми стана интересно дали @Gothika_47 чете всичко това,всяка сутрин,когато си пие кафето. :rofl::smiley::kappa10000:
edit: като го види да отговори :smile:

Абе не вярвам да го прави. Аз съм психопат и бих чел супер много ако можех, ама ме съмнява на Готика да му се занимава. Иначе е интересно да знаем, би трябвало да има възможност да види чатовете, според мен.

Ако много искам мога да го направя, но смятам, че личните съобщения са ЛИЧНИ и не бих ги гледал.

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:
Следователно:изразът"Не бих ги гледал" НЕ означава само че имаш достъп,но НЕ искаш.
Самият израз,във вторият си смисъл изразява НАМЕРЕНИЯТА ТИ в бъдещ план!
Което означава,че намеренията ти са за в бъдеще.
Тоест ти МОЖЕ да си го правил това досега,до този момент и да си спрял за в бъдеще.

Значи изразът ти -

Трябва да стане:
“личните съобщения са ЛИЧНИ и аз не съм ги гледал,както и не смятам във бъдеще да ги гледам”
(това е само идея,защото самият израз може да бъде формулиран по още много начини и пак да носи същият смисъл)

%D0%B1%D0%B8%D1%85

%D0%B3%D0%B8

%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB
.
.
.
.
.
.
Естествено НЕ го вземай много навътре,защото всичко е правилно
НО аз мисля,че всички те разбраха и както си беше.
просто се шегувам. :wink::wink::kappa10000:

Ако се наложи в бъдеще бих ги гледал. Както много сайтове като facebook/google и т.н. дават инфо на полицията например, но се надявам да не правите такива шитни, че да ми се налага да се занимавам с полиция.

Полицията нека ги четат, по-важно е бг-мама да не се докопа до тях :kappa:

И следващият въпрос е умира ли този мийм с бг-мама, щото май го преизползвахме :joy:

ооо,неее
БГ-МАМА е вечен форум. :joy:
нищо чудно и нас да ни разкритикуват :joy:
ако разберат за съществуването ни

Нямах предвид форумът им, а самият мийм за тях.
Или казано на норми език: Изтъркали се шегата за бг-мама?

Според мен ако ги чете преди да почне си казва: “Ъммм ,време за клюки!Нека да погледна.Оооо ,нови съобщения.” След пет минути: “КАК МОЖЕ ТЕЗИ ДВАМАТА ДА ГОВОРЯТ НА МЕН ТАКА.ЩЕ ГИ НАУЧА АЗ НА ЕДИН УРОК!”
@bumtras сигурно помниш :wink:

@discobot ми ни позна!

И сега обяснения:
Аз знаех,че ще имам 2 още прееди да ги проверят,защото теста беше тоолкова труден
Всички осми класове имат двойки
даже госпожата каза,че на всички 8-ми класове през годините го е давала,и само двойки.
вчера дойдоха някакви бивши нейни ученици,които учат в пловдивския униерситет, та и те си спомнят че са имали двойка на тоя тест. :smiley:

Днес госпожата по Литература даже ни попита кави са ни впечетленията от новото училище,какви са ни първите впечатления.
и целия клас отговаря заедно: “Двойка по математика”
реакцицта и беше много странна,обаче каза,че смо се опитва да ни изплаши.
даже алед като я нанесе в електронния дневник,тя не се пресмята към успеха,което е супер.Но няма проблеми аз идвам с петица по математика,тъй че ще я оправя,не смятам че съм зле,тъй като 8 класа по 26 ученици имат двойки,значи не във мене е проблема.

:game_die: 1

SAVAGE!!!
:joy:

Hi! To find out what I can do, say @discobot display help.