ТЕСТ тема до 2000 поста! мемета, тестове на неща и чорапите на HeavenBUL!

Благодаря!И на теб и на всички във форума! :fireworks:

хайде хубаво посрещане на 2k19 година
голям да ви порасне салама и тн :3

Вие си посрещайте новата година… Загубих на 1v1 в cs и ся тряя да чистя къщата :confused:

Само можем да се надяваме :joy:

Айде, Честита Нова година :tada:
За много години и дано Готика да не ни спре хоста :joy:

Честита да ни е… Не мога да повярвам че съм още трезвен… Уискито иде… Наздраве откачалки такива

Наздраве!!!

Честита нова година! Много успехи на всички и лек ви мърхмурлук.

За много години

@Gothika_47 Какви забога са тия реклами и защо са толкова много… :joy: :joy: :joy:

Тея реклами съвсем е*аха мамата на форума…

За рекламите в момента тествах нещо, за по-добри мобилни реклами. Не вярвах, че ще стане такава ебола. Сега съм ги намалил и ще ги тествам да не са толкова много и толкова досадни. :smiley:

Един съвет @Gothika_47
Рекламите ги сложи или най-отгоре или най-добре долу, защо сега са буквално навсякъде и е някъв миш-маш :smiley:

Вече не трябва ли да са по-малко? Пишете ако има проблеми.

НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ!
Или американските youtube-ъри са почнали да имитират българските или Слави живее в бъдещето :pogchamp: :joy: :g47kek: :lul:

Като отварям някоя тема със слаб интернет от телефона и ми изкочи някаква реклама се налага да рескам целия форум за да се махне… “затваряне на рекламата” ни баца :neutral_face::+1: @Gothika_47

Защото когато съм сийнал някоя тема не я отчита като прочетена, защо има две числа в бял кръг на някой от темите и защото се е бъгнал бутона за back и този под него???

Днес се навършва 1 година от както започнах да ползвам форума.(въпреки че все още нямам значка ама голяма работа)

За тази една година видях доста неща
Бунтове, преврати и тн. :joy:
И се надявам да имам още доста години с най-готиното общество VoodooheadsTV :smiley:

Добра идея всеки да покаже от колко време е в форума.

Може просто да цъкнеш върху аватара ми :smiley: