ТЕСТ тема до 2000 поста! мемета, тестове на неща и чорапите на HeavenBUL!

%D0%A0%D0%B5%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D1%82

Няколко месеца всеки ден си виках “Дай да се регистрирам” и накрая то взе, че стана октомври :smiley: :smiley:

omegalol

Аз мисля ,че от хората с trust level 3 съм най- нов(смисъл ,че най-късно съм си създал акаунта)IMG_20190106_223147

Аз като човек ,който е само няколко месеца тук видях много ,но и много ме предстои :smiley:

аз съм дребен още :sweat_smile:

Айде и аз да постна… Още два месеца и стават две години от както съм във форума :grin::grin:

Форума е пуснат на рождения ми ден а акаунта ми е регнат следващия. :smiley:

image

Значи скоро е втория рожден ден на форума :joy:

That’s how mafia works :feelsrichman::g47sad::g47kek:

@Gothika_47 Не знам дали е само при мен, но на тел изобщо не ти зачита прочетените статии като прочетени… Стоят си маркирани в бяло, все едно не си ги видял

Абсолютно същото е и при мен, трябва 3-4 пъти да вляза за са ми ги отчете и дори не става всеки път

Форума е малко бъгъв наистина, за да ги отчете като прочетени трябва да слезнете до най-долната част на страницата и да не скролвате като ненормални, защото толкова бързо не го брои за четене :no_mouth:

Изпревариха те :joy:Имам чувството ,че Слави е като T-Series и всички чакаме да мине Pewdiepie(В българския вариант Емил Конрад).Като гледам това ,човека който го е направил ще събере доста абонати.

@Gothika_47 И при мен е така ама само в Google Chrome, във Firefox няма проблем (не съм пробвал вградения браузър).

Ти добре ли си :dizzy_face:, как ще чакаш T-series да минат Pewds :rage:? PewDiePie е бог.:g47hype:

@Alex47 Как раздаваш тези инстант сърца или си някав чакал или ползваш бот? :thinking:

Ем, знам за тея работи ама не съм абонат нито на

Нито на

Но пък на Емо и на Слави съм съб :smiley:

Шшш, човека с най-много сърца във форума ей :kappa10000::kappa::joy:
Имам да оглавявам статистика тука :smile:
Имам нотификация за всяка публикация във форума
Пък и бях онлайн като публикува :joy:

Я сега един въпрос: :kappa:
Ти оплакваш ли са? :rofl:

Subscribe to PewDiePie!

Заради теб @bumtras :kappa::kappa10000:
Не беше много трудно :joy::kappa:

Съгласен съм с това :smiley:

Не ,че искам искам да се случи ,но ако стане ще бъде интересно.Искам да кажа ,че до сега сме живели с представата ,че pewdiepie е най-големия ютубър и изведнъж тази представа ще се промени

И аз ,но ми е интересно да ги следя кой на колко съба е :joy: