Хора Търся Мишка До 50-60 Лева

Търя си нова мишка защото моята е на път да издаде багажа

2 Likes

Заповядай Тук

Цената е 8лв. ,с промокод PAKTA е на цена 7.20лв. а и ти остават парички за почерпка…

А сега сериозно… кажи поне геймърска ли да е? Жична / безжична? Спрял ли си се на нещо ,конкретно като дизайн? Да свети ли? Да не свети ли? DPI нещо?

Това е все едно да питаш “Кажете ми кола до 2000лв.?” спортна кола ли искаш? бус ли, Катафалка ли? :kappa: :grinning:

2 Likes

Аз ползвам Hama uRage Iluminated, това е най-удобната мишка, която съм хващал. Въпреки, че съм Razer и Apple fan gay :smiley: тази е най-добрата за мен.

1 Like

https://desktop.bg/mice-afourtech-A4MOUSEV3m това е моята и съм доста доволен има 4 профила и няма DPI бутон той се сменя от софтуера на мишката. може да се поразровиш повече но за мен това е много добра мишка :slight_smile: а да DPI е до 3200 което е пре достатъчно аз ползвам 1600 някъде там това е.

1 Like

Ето няколко на logitech

Canyon Hazard цената е повече от добра 25-30, до 6400dpi не че ще ти трябва толкова, има и страхотен дизайн. За тези пари толкоз. Ако пък икаш нещо по-добро 80-150 лева не ти мърдат.

1 Like

Ти пък как го разбра какво иска? :joy:
Аз още се чудя дали тоя човек иска компютърна мишка или плъх(мишка):mouse2:
240px-House_mouse

1 Like

Да да е геймърска да е жична не ме интересува дали ще свети или не и спрял съм се на едни три мишки Logitech G203 Prodigy Logitech G102 Prodigy и AULA Ghost Shark Която разбрах че я ползва VENATA

2 Likes

Между G203 и G102 не виждам разлика освен в цената и Гаранцията…

G102 - 49лв. с 24 месеца гаранция
G203 - 56лв. с 36 месеца гаранция

Вече ти си преценяш дали ще спестиш от пари или от гаранционен срок

Лично аз бих дал 7лв отгоре за допълнителната гаранция от 36 месеца ( за G203 )

За AULA нямам мнение ( не е мой тип мишка )

между другото ,когато приложа код “PAKTA” не се променя цената (Защото е на промоция ,намалена или ?)

1 Like

Също чудя се и някой от моделите на A4tech Bloody TRUST COUGAR също до 50-60 лева и казано честно немога да реша

Можеш да си вземеш някоя мишка на canyon, те са сравнително ефтини, но и доста качествени. Мисля че Преслав Aethelthryth Иванов имаше няколко ревюта на такива мишки.

Сигурен съм че са малко хората, които са си купували повече периферия от мен.Дори съм пробвал няколко Razer модела и ето защо ти давам честната си дума, че никога не съм се докопвал до по-добра мишка от моята А4TECH Bloody V7. Имам я от почти 4 години и дори боята на алуминиевите крачета не се е изтъркала, кабела е предостатъчно дълъг, а Bloody interface-a ти позволява безкрайна кустомизация на макрота и модове. Единствено ти препоръчвам да си купиш от новите модели, защото моята е вече малко старичка. Така че, не се занимавай с глупости и си купи някой от новите мишки на Bloody и ще останеш доволен. :wink:
Ето я и моята: https://www.gaminggear.bg/bloody-v7m-геймърска-оптична-мишка

Павка пробвал съм мишките на canyon така че благодаря за мнението но НЕ не си струва

1 Like

Добре WanDereR съгласен съм с теб само искам да те попитам нещо пробвал ли си да я завъртиш бързо и интензивно и да видиш дали сензора реално ще издържи на движенията ако ме разбра

Разбрах те, няма прекъсвания и сензора не изостава. Доста време играех CS:GO с мишката и нямам оплаквания, така че всичко би трябвало да е наред.

От години не съм виждал мишки да имат проблем с това. Едно време като врътнеш бързо и мишката ти се насираше. :repoop:

Е моята явно е изключение

🤔