Проблем с Action Cam

Искам да се обърна към хората, които разбират от Екшън Камери, защото използвам една китайска, но има един проблем. Разбрах, че файловете се прехвърлят с Wi-Fi на камерата, но моят Wi-Fi не работи! Търся помощ!!!

Wi-Fi-я на камерата ли не работи или на компютъра/лаптопа ти?
Ако е на камерата вероятно си прецакан. Виж дали не става с bluetooth.

Кажи точния модел на камерата, няма как да ти помогнем ако не знаем какво има и какво няма камерата ти :slight_smile:

3 Likes

Ами може да прозвуча като глупак, но не знам модела. Камерата е за 20лв от AliExpress… очаквах да има проблем

Прати линк към камерата да я видим!

Аз имам GoPro и освен безжично, самата камера има порт за USB кабел. Също така, снима на SD карта, която може да се извади. Така, че разгледай камерата, виж дали няма някой порт някъде или дали няма SD карта върте, която може да се сложи в четец.

Знам, че има бая разлика между GoPro и няква action камера от AliExpress, но все пак, погледни.

1 Like

Ами има 2 порта, които мисля, че са за зареждане, защото като ги включа в компютъра и камерата просто се зарежда. Иначе портовете МИСЛЯ, че са USB Micro A и USB Micro B

П.С. Също така си имам SD карта

Пробвай се да я пуснеш докато е включена в компютъра и кажи дали ти дава файловете. Също е добре да дадеш модела да го видим. :slight_smile: