Ad blocker за компютър или телефон

Търся работещ ограничител за реклами, защото ме побъркват всеки път като вляза в ютуб или някой сайт като olx. Рекламите са навсякъде, не се вижда половината от съответния сайт, а хиксът зарежда нова страница и трябва да го цъкам 3,4 пъти докато се махне. Също така и при почти всяко спиране и пускане на видеото от ютуб излиза нов прозорец.
Аваста отстранява вече 4та заплаха от тия сайтове. Понякога проато ме побъркват!
Ако знаете и за телефон ще е супер.

1 Like

Просто си теглиш add-on към браузъра (за Firefox, Chrome).
Избираш си някой, теглиш и си готов :wink:

На Firefox за телефон, също работят add-on-ите, не съм сиг за Google Chrome.

3 Likes

Брат това ми звучи като някакъв Mallware дето ти се е лепнал. Youtube не пуска реклами, които отварят нови прозорци освен ако не ги цъкнеш! Вземи си пусни един Malware Bytes да види какво става:

Иначе за adblock аз ползвам, но не забравяй, че ако го пускаш на всеки сайт (дори на тези, които харесваш) форуми като този даже няма да си избият хоста както става в момента…

2 Likes

Мога ли да избирам към кои сайтове да получавам реклами (май въпроса е реторичен ама аз да попитам). Освен това при всяко включване на компютъра ми излиза малък прозорец със shut down time и малко е дразни, защото всеки път трябва да натискам хикса, дали е нормално да ми излиза и как да го махна.

За телефон откъде да си изтелгя и ако ползваш някой би ли ми препоръчал , защото знам че не всички работят.

1 Like

Определено пусни някои anti-virus да сканира. Това не е нормално! @Gothika_47 ти препоръча Malwarebytes, която е добра опция!

Днес след дск ще го направя задължително

Ами попринцип Oрera браузърът има вградена функция, за блокиране на реклами, която аз ползвам, защото,кой иска реклами.
Както и Oрera го има и за телефон.
Но това,което казваш, наистина ми звучи, сякаш си лепнал нещо :thinking:

1 Like

Ако ползваш Firefox за Андроид, влез тук и натисни “добави към Firefox”.

edit: И да може да спира adblock-а за определени сайтове. Нз как става на Андроид, но на PC, горе в дясно, ще ти излиза иконката на адблока, когато я цъкнеш ще излезе нещо от рода на “блокирането на реклами зо този сайт е разрешено” и когото цъкнеш върйутози натпис, ще се промени на “… забранено”.

2 Likes

Снимка. Звучи, че компа ти е яко заразен с лайна. :repoop:

Иначе аз реално си спирам адблокъра на сайтове, които харесвам и искам да подкрепя като имам реклами.

2 Likes

Препоръчвам ти Adblocker plus за комп може да го изтеглиш от Google Store

Аз в yt мютвам рекламата и си изчаквам времето да изтече
А при форумите цъкам рекламите :g47l:

1 Like