Anti Aliasing problem

здравейте хора,тука от има няма 4месеца имам някакъв проблем който забелязах че по форумите е много обсъждан и няма фикс все още,преди да обясня,компа е това :
ᴘᴄ ᴄᴀꜱᴇ : ꜱᴇɢᴏᴛᴇᴘ ɢᴀɴᴋ ɪɪ ᴡɪᴛʜ 5 120ᴍᴍ ʙʟᴜᴇ ʟᴇᴅ ꜰᴀɴꜱ
ᴍᴏᴛʜᴇʀʙᴏᴀʀᴅ : ᴀꜱʀᴏᴄᴋ ʙ360ᴍ ᴘʀᴏ4
ᴄᴘᴜ : ɪ𝟻 𝟾𝟺𝟶𝟶 𝟹.𝟾ɢʜᴢ 𝟼ᴄᴏʀᴇs/𝟼ᴛʜʀᴇᴀᴅs
ɢᴘᴜ : ᴘᴀʟɪᴛ ɢᴇғᴏʀᴄᴇ ɢᴛx𝟷𝟶𝟼𝟶 𝟼ɢʙ ᴅᴜᴀʟ
ʀᴀᴍ : 2x8ɢʙ ᴀᴅᴀᴛᴀ ᴅᴅʀ4 2400ᴍʜᴢ
ʜᴅᴅ : sᴇᴀɢᴀᴛᴇ ʙᴀʀʀᴀᴄᴜᴅᴀ ɢᴜᴀʀᴅɪᴀɴ 𝟹.𝟻" / 𝟸ᴛʙ / 𝟽𝟸𝟶𝟶ʀᴘᴍ / 𝟸𝟻𝟼ᴍʙ ᴄᴀᴄʜᴇ
ʜᴅᴅ 2 : ᴛᴏꜱʜɪʙᴀ 500ɢʙ 7200ʀᴘᴍ
ssᴅ : ᴀᴅᴀᴛᴀ sᴜ800 128ɢʙ
ᴘsᴜ : ʙᴇ Qᴜɪᴇᴛ ʙ8 ᴘᴏᴡᴇʀ 550ᴡ
това са мониторите :
ᴍᴀɪɴ ᴍᴏɴɪᴛᴏʀ : ᴀᴄᴇʀ xғ𝟸𝟺𝟶ʜ / 𝟷𝟿𝟸𝟶x𝟷𝟶𝟾𝟶 / 𝟷𝟺𝟺ʜᴢ / 𝟷ᴍs
sᴇᴄᴏɴᴅ ᴍᴏɴɪᴛᴏʀ : sᴀᴍsᴜɴɢ 𝟸𝟺" 𝟷𝟿𝟸𝟶x𝟷𝟶𝟾𝟶 𝟽𝟸ʜᴢ ᴄᴜʀᴠᴇᴅ
тъ,примерно пускам GTA V(там си личи най-много) сичко на макс пускам откъде квото има имам 40фпс (всичко е на МАКС) и в същото време играта изглежда се едно съм я пуснал на комп за 500лева на минимални настройки,анти алиасинга при сенките на дърветата,жиците по пътя,ъглите на зградите и по колите се гърчи на пиксели,3монитора пробвах същата история кабели смених същото,пробвах да го scaleна за 4К пак същото.
Много хора плачат по интернет никой незнае как се оправя тоя проблем,но е ужасно,някой ако има някаква идея ще съм благодарен.
в PUBG пак се забелязва, но по малко,в watch dogs 2 направо те рита в главата просто е ужасно, в BF V и Metro Exodus се забелязва най-малко.

Кога последно си преинсталирал windows?

Недей сравнява цените на компютрите има евтини но силни… Имам компа за 600лв и е с i5-2400 и 1060… А за проблема Прейнсталирай Виндолса … Това е Фикса … Друг не мисля че има

Да не ти е изключен anti-aliasing-а в nvidia контрол панела?

Всичко е пуснато а windowsa го прейнсталирам на секи 2месеца преди няколко дена е преинсталиран това не е проблема