Apex Legends: Какво мислите за новия безплатен Battle Royale

apex-legends

Платформи: PC, XBOX ONE, PS4
Разработчик: Respawn Entertainment
Издател: Electronic Arts
Цена: БЕЗПЛАТНА
Може да се свали от Origin.

Stinway ми каза за тази игричка и като видях, че я правят девовете на Titanfall 2 веднага я пуснах да се сваля. Което не отне много време. :kappa10k:
image

Иначе за момента играта ми идва много свежичко след толкова време Fortnite, но както казах аз съм супер зарибен по мултито на Titanfall 2.
Някой хора казват, че играта ще “убие” Fortnite, което няма как да стане, защото според мен прекият и конкурент е Blackout, тъй като геймплея е доста сходен, безплатна е а Blackout все още не могат да си оправят баланса на броните и това е главната причина да не съм стриймвал и записвал на играта.

Аз вече имам към 5-6 победи в играта и мисля, че картата е добро начало като големина и движение на героите и ми е интересно как ще я доразвият, защото сега се усеща доста скучна.

Баланса на оръжията е малко счупен, защото:

• Peace Keeper с мода за смаляване на Spreadа е отвратителен ако сте точни. Все едно стреляте със Slug.

• Някой от SMGтата правят супер малко DMG, стрелят супер бързо и имат 18 патрона в пълнителя.

• Mozambique е оръжие което не харесвам, но тук е просто безполезно, защото прави по-малко DMG от всеки друг пистолет.

Другото ми оплакване, е че няма много патрони, но това ще се оправи лесно.

Иначе от към удобство играта и комуникация е 10/10. Можете да маркирате на картата противници, предмети, патрони, контейнери с дроп и да казвате дали ще луутвате някоя зона и всичко това САМО С ЕДНО КОПЧЕ. Много други Battle Royale игри не искаха да вкарват точно тази опция, защото “щяло да развали баланса” и все пак тук виждаме, че просто ви дава лесна комуникация и това прави игрите с random хора много по-приятни особено ако не ползвате VOIP.

Баланса от 20 отбора с 3ма човека е перфектен и смятам, че с 4ма щеше да е прекалено хаотично. Факта, и че можете да съживите мъртвите си съотборници също е нещо ново и много яко, защото със Stinway имахме игра където умряхме, random пича ни вдигна и ние бягахме докато ни стрелят да търсим оръжия и брони по труповете и в крайна сметка победихме.

Като цяло играта е много яка препоръчвам ви да я пробвате, ако Fortnite Не ви кефи заради строенето а PUBG ви е много бавна.

Ето ви една снимка на Skinа, който отключвате като вземете Starter Pack от Origin.

Тук се хвалете със клипове, победи, яки скинове и каквото друго ви дойде на ум свързано с Apex Legends

6 Likes

Стратргии и специални ходове във видео игри

Играта е супер яка! Най-новата смеска между Call of Duty, Fortnite, Overwatch и Battlefield V! Много як нов Battle Royale! :sunglasses::grinning:

5 Likes

Ми играта е nice но ето какво мисля аз
Graphics:
☐ Potato
☐ Really bad
☐ Bad
☐ OK
☐ Good
:ballot_box_with_check: Great
☐ Beautiful
☐ Masterpiece

Requirements:
☐ 90’ PC
☐ Minimum
:ballot_box_with_check: Medium
☐ Fast
☐ High end
☐ NASA computer

Game time/length
☐ Really short ( 0 - 2 hours )
☐ Short ( 2 - 8 hours )
☐ Medium ( 8 - 12 hours )
☐ Long ( 12 - 20 hours )
☐ Very long ( 20 - 30 hours )
☐ Epic ( 30+ hours )
:ballot_box_with_check: Endless

Bugs:
☐ Game itself is one big BUG
☐ Game-breaking bugs
☐ Lots of bugs
☐ Funny bugs
:ballot_box_with_check: Few Bugs
☐ No bugs I’ve encountered

Appeal/Enjoyment value:
☐ ZzZzZzZz
☐ Boring
☐ Decent
☐ Good fun
☐ Really fun!
:ballot_box_with_check: Extremely Fun!
Игратя я препоръчвам 10/10 ако не можете да цъкате Fortnite

3 Likes

Голям пропуск в играта е липсата на автоматично презареждане на оръжията щом свърши пълнителя. В една толкова забързана игра няма как да се следи всичко и въпреки, че на самите оръжия се отброяват оставащите муниции се забравя…
Лично аз много пъти съм ял излишни куршуми само защото мисля че са ми останали патрони в пълнителя и излизам от прикритието си за да започна да “стрелям”.
Също така сините кръгове с така наречения high quality loot са пълен тшк.
3 пъти съм падал там и няма абсолютно никаква разлика с другите области. Дори съм оставал без оръжия след обикаляне на цялото място.
Надявам се по-скоро да ги оправят.
Но като цяло мнението ми за играта е че върви супер гладко и изглежда добре.
И все пак мисля че трябва да се разшири картата и да се добавят още 15 човека. Почти всяка игра завършва за около 15 мин, и то точно си намериш хубави приставки и хоп края на играта. Не е яко да обикаляш с гола пушка цялата карта, да убиеш 2 отбора и 3тия да е последният…

4 Likes

Все още не съм пробвал играта, защото не съм сигурен, че ще ми хареса. Първоноачалното ми впечатление е, че са взели някои механики от популярни игри и са ги нахвърлили в поредния батъл роял. :confused:

2 Likes

Според мен играта има бъдеще и ще продължава да се развива.Не съм я пробвал още.

Няма как да разбереш дали ще ти хареса ,ако не я пробваш :smiley:

1 Like

Според мрне играта е уникална! Правена е от най-яките разработчици някога и срще надявам да си я поддържат. Физикоте са многоякитпчно като от Titanfall, лоето ми навява много спомени и се усрща точно като Titanfall battel royale. Разнообразоето от иружия е много голямо, което е супер. Единственият проблем спиред мене е че по голямата част от картата е открита и хпрата със снайпери са много по-силни особено ако са и на високо.

0 Likes

Де да можех да кажа същото и за публишърите! :frowning:
ea%20lul
Да очаквам ли луут крейтове и буустер пакове, който ти дават снайпер със х32 оптика в началото на играта? :lul:

2 Likes

Не. Хората казаха същото и за Titanfall 2, но можеше да отключваш само скинове, новите карти и т.н. не бяха в пакове и DLCтата бяха просто по-яки модели/скинове за титаните, което го приемам.

Също да спомена, че Apex някак си успя да вдигне популацията на Titanfall 2 значително. При Xbox One стигнаха над 10 000 човека онлайн!

4 Likes

Иначе да си сложа и клипа тук, че това ми беше най-добрата игра до сега! :smiley:

5 Likes

Май никой не пише тук. Все пак да кажа, че имаме нов пач:

VALENTINES DAYS - Store items will be available starting at 6pm PST on 2/13.

Added “Live Die Live” Banner Badge: Revive a member of your squad between 2/13 and 2/19 to earn this limited time badge.
Added Valentines Day cosmetic items to the store. They will be live and available in the store starting 2/13 until 2/19 and then they’re gone!
“Through the Heart” Longbow Epic DMR skin
“Love of the Game” Pathfinder banner frame

STABILITY / BUGS / PERFORMANCE / QoL

Various improvements and tweaks to UI.
Extended timeout that was causing players with slower hard drives to crash.
Addressed a number of client and server stability issues.
Fixed exploit where you could keep duplicating items in your inventory.
Addressed a number of stability and performance issues.
Fixed issue where players would get a gray screen in lobby when connecting for the first time.
Fixed issue where your friends list showed all your friends as offline and unable to party.
Shortened duration of Bloodhound’s Eye of the Allfather clones to remain in the world by 1 second.

GEAR

Arc Star now displays a grenade warning indicator.

KINGS CANYON

Addressed a number bugs with map geo like holes you could fall through and areas that players could get stuck in plus a bunch of other polish issues.

PLAYSTATION PLUS PLAY PACK

Art updated for the Playstation Plus Play Pack to the Flatline skin and Banner Card and changed the names to Deep Blue. This will affect all players that already have been rewarded the skins as well.

We still have a lot of work to do and we hear those frustrated by disconnects and crashes and are working to improve stability and performance as well as provide more visibility for everyone.

Освен това направих една от най-добрите си игри докато записвах видео за ревюто и износих 2ма рандоми:

Нося ви и дар за да знаете къде колко дроп има:

5 Likes

Не съм го пробвал това, но ул работи :slight_smile:

2 Likes

Колко е един twitch prime?

0 Likes

Мисля, че е по 2 евро за първите 6 месеца. :slight_smile:
EDIT: Инфото в сайта на Twitch prime:

7-day free trial, then USD$2.99 for the first 6 months, USD$5.99 thereafter.

3 Likes

Като играеш LifeLine

5 Likes

4 Likes

да живе фортнаит :rofl::joy:

2 Likes

Форума те чу!! :lul:

4 Likes

На мен ми излиза World of Tanks :joy::g47kek:

4 Likes

Ако си правех профил всеки път когато влеза във форума и видя тази реклама

Досега щях да имам ~200 :kappa: