Ban системата в LoL

Днес бях перманентно баннат от лигата … заради това че съм бил ,toxic, или с други думи съм обиждал други играчи според вас някой заслужава ли си да ме баннат че съм се ядосал на поредното дете което ме псува … в този акаунт имам над 3 хиляди часа и бум … просто ей така си отидоха

League of Legends и Riot от години се славят с бановете си и не знам, защо си учуден. За да си перманентно баннат съм 100% сигурен, че имаш предишни банове. Когато играх преди години играх със спрян all chat и си бях ънбинднал entera за да не мога да пиша. В крайна сметка е за добро, защото лига съква време да пробваш Dota2. :smiley:

1 Like

аз имам още два акаунта но точно този ми беше първият и в него имах почти всички герои но … дота за мен е твърде сложна а и няма с кой да я играя и да преди това имах един бан за 2 седмици даже един приятел има 5 перма баннати акаунта и не знам как не се е отказал още но все пак мисля че не може заради това че има някакви деца на 12 години дето ме псуват да не мога и аз да ги псувам … и не мога да разбера защо от това че съм обиждал някой да не мога да играя в акаунта … мене всяка игра ме псуват репортвам ги и нищо мене ме репортват и съм бан и точно си мислех защо да не мога да играя играта ? не е ли по-добре да ми махнат чата или нещо такова за да не мога да обиждам а трябва да не мога да играя (да знам че много се повтарях ) и знам че няма точки зептаи и главни букви мързеше ме :Д

1 Like

Според мен е напълно нормално да те баннат. Но пермабан май е малко прекалено, освен ако не са те банвали 2-3 пъти преди това за същото нещо.

1 Like

Банвали са ме веднъж преди това поради същата причина и все пак не мисля че трябва да съм перма бан защото съм псувал децата в играта (може би не само деца нз :Д ) според мен трябва или да ме банват както те си знаят за 14 дена (без перма бан) може би да не мога да пиша на другите ще е добре но да ми махнат акаунта ? мисля че това е твърде много … в този акаунт имам над 2700 часа и просто си отидоха ей така …

1 Like

Както вече казах, перма бан е малко прекалено, за 14 дена е по-риемливо. Да ти спрат чата е лоша идея, понеже дане комуникираш със отбора си е почти толкова лошо колкото да ги псуваш.
Освен това щом си псувал може и теб да помислят за тези “12 годишни”, така че се замисли дали не е в теб причината за бана.

1 Like

тя си е в мене причината ама както и ти каза перма бан е твърде много и казвам да ми спрат чата защото и без това никой в игрите ми не съм видял да го ползва да дава информация всичко става с пинговете а самият чат е да напишат gg ez или да те псуват

2 Likes

Хора! Репортвам, псувам и фийдвам на воля и от 5 години имам само един бан, който в крайна сметка успях да разкарам. Според мен всичко е въпрос на късмет.

1 Like

вярно е и аз тъй като теб ама нямах късмет :Д

1 Like

🤔