Знаете ли какво е Battlerite?

Zdr bepceta. Знаете ли какво е Battlerite? Не? И имате основателна причина играта е много безизвестна в България.Като за начало играта е безплтна моба.Ако сега си казвате ‘‘не е за мен това е като LoL (League of Legends)’’. Далеч не е така играта има общо само в местоположението на камерата.До тук са приликите.Игричката е готина в нея има 25 героя както се наричат в играта шампиони (Alysia,Ashka,Bakko,Blossom,Croak,Destiny,Ezmo,Freya,Iva,Jade,Jumong,Lucie,Oldur,Pearl,Pestilus,Poloma, Raigon,Rook,Ruh Kaan,Shifu,Sirius,Taya,Thorn,Varesh и Zander).В играта има мисии или така наречените Quests има постижения (Achievments) има седмични мисии (Weekly) има дневни мисии (Daily) понякога има Events в които ако направите това което там ви пише ще спечелите нещо по особено като Mount или Outfit (Скинове) за всеки има по нещо.За стратезите има Loadouts в които подобно на играта Paladins имате този път не 12 а 5 карти от който може да добавяте пасиви или активни бъфове към уменията на дадения шампион.За колекционерите обаче има хубави по наш език скинове както на героя така и на самите оръжия разделят се на нива на рядкост (Common,Rare,Epic и Legendary) само да отбележя, че тук Legendary се печели много по-трудно отколкото в Clash Royale.Има също и Odeum в които ако направите някъкъв Clutch или хубава игра можете да споделите с другите играчи.И като за край ще кажа, че всяка седмица има UPDATE.Само да споделя, че дори в играта има специално място от където можете да гледате Update-та.Това беше надявам се подробното ревю да ви е харесало Готйо знам, че си го прочел.

Направи си темата по-подредена с различни параграфи, че като видях тая стена от букви желанието ми да чета изчезна :kappa:

5 Likes

Добре ще се постарая.Ти нали беше съб на Готио?

Той е Мод на готьо не съб :joy :jaba:

1 Like

🤔