Какво е BITCOINS и как да фармим (How to farm BITCOINS)

ADMIN EDIT:

Тази тема не е много актуална. Моля вижте тази за по-лесно и бързо bitcoin копане!

Здравейте аз се занимавам с bitcoins около 5 месеца

Ако се чудите какво е bitcoins . То е платежна система, основана на P2P разпределена мрежова архитектура и работеща с едноименна единица биткойн, наричана виртуална валута или криптовалута, макар че не отговаря на общоприетата дефиниция за валута.Стойноста на bitcoin се променя постоянно,

Ако искате вие можете да събвате да дарявате или да добавяте пари в steam mnogo онлине магазини приемат bitcoins но можете и да ги продавате за истинска валута
Можете да изгледате този bitcoin core wallet tutorial ----> YouTube
1 А докато чакате да се опрясни можете да изтеглите minera от ----> NiceHash - Largest Crypto-Mining Marketplace
2 Следкато го изтеглите натискате extract here
3 След това отваряте минера

4 След това натискате benchmark
5 След това
6 След това
7 Отваряте bitcoin cora и
8 Правите някакав рандом адрес
9 После го копирате и го поставяте в nicehash minera
10 И накрая натискате start и ще излезе /излязат два екрана
Надявам се да съм ви помогнал

Нищо лично ама как си се занимавал 5 месеца и не си осъзнал, че:

1. Да фармиш с процесора ти е пълна загуба на време тъй като видеокартите с CUDA например фармят в пъти по-бързо.
  2. Дори да фармиш с видео видео карти за над 1000 лева ще губиш пари, защото трудността е толкова висока, че няма да можеш да си избиеш тока?
  3. От години си струва да фармиш само с ASIC майнери. В нета за 25 долара има такива дето фармят с 180GH/s а ти фармиш с… 120 H/s сметни сам колко ПЪТИ е по-бавно.
  4. Да фармиш сам а не в POOL значи, че сам се биеш срещу хиляди хора, които фармят заедно и се надяваш да уцелиш биткойна.

Освен ако всичко не се е променило от както спрях да се занимавам с Bitcoin този урок е напълно безполезен и само ще си пържите процеосра и ще губите пари от ток.
Има калкулатори в нета и може да сметнеш колко пари ще губиш на година ако продължаваш. Цифрите ти са толкова ниски, че даже калкулатора дето ползвам не можа да искара резултат.

Това си е урок ама от години не е актуален.

1 Like

Да това е вярно но аз не фармя направо bitcoins а друга валута която ми я обменят в bitcoins например в началото на миналия месец излезе https://z.cash която в първия ден беше за 2 евра
но сега е по малка стойноста
но за Zcash ми трябва AMD GPU i CPU а аз имам Nvidia
и ето калкулатор https://www.nicehash.com/?p=calc

Така съм по-съгласен. :slight_smile:
Аз все още има към половин милион doge coin. :smiley:
Също оправи си снимките ОГРОМНИ са!

Wow разбрах нищо най лесно Съм печелил някакви пари от tf2 с trade след това bit в cs go и за седмица 24 euro от един scrap ама не си заслужава времето просто ако ти е квф

По колко на ден горе-долу фармиш?

най-трудния начин си избрал!! има много по-прост за момента най-добре е да се копае за амд etc сваляш miner във cmd кода пишеш
setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
timeout /t 60
EthDcrMiner64.exe -epool etc-eu1.nanopool.org:19999 -адреса ти /име на работника
с видео карта копаеш и към кода добавяш и да се копае с процесора
наи-добри видео карти на амд за копане 470 и 480
на nvidia 1070 и 970

1 Like

18000 ЛЕВА ПАРЧЕТО! :smiley: Някой от вас забогатя ли?

Само да кажа, че направих урок за това как да копаете Vertcoin! Ако има интерес може да направя и още уроци за другите сайтове! :slight_smile:

момчета, аз почам да копам биткойни :smiley: xD

О боже the best intel atom това ще задмине и професионалните копачи :smiley:

2 Likes

Не ме карайте да вадя Пентиум тройката :kappa:

1 Like

Тази тема не е много актуална и е по-добре да ползвате този гайд. Сегашната тема се заключва!

🤔