Bluetooth колонка

Накой може ли да ми препоръча евтшна bluetooth колонка без трансформиращата на Canyon. Благодаря предварително!

Tази ми изглежда хубава, не съм я ползвал лично но е най-продавана а и има хубави характеристики (до колкото една колонка може да хубава, симс говорители, иначе вградения микрофон 100% няма да е нещо кой знае какво)

Благодаря , на мен не ми трябва вградения микрофон. Важно е говорителя да хубав

Не съм запознат със хубави колонки, но нещо на което трябва да обърнеш внимание е батерията. Все пак половин час не те устройва.

Моля да се запозная с бюджета с който разполагаш.

Бюджета най много до 50лв

Много добра колонка един приятел е беше с нея JBL GO, в синьо | Desktop.bg - Сглоби твоята машина
ако ти се дават още 20 лв вземи си JBL GO 2, MINT | Desktop.bg - Сглоби твоята машина има по хубав бас

Някой използвал ли е или дали има наблюдение на така наречените реплики и какво им е по различното спрямо оригиналните?

Поясни за тези реплики? Иначе аз те съветвам да не купуваш китайски колонки. При мен всяка от тях има големи проблеми като проблем с връзката, гаден звук и изпърдян бас. Даже трябва да си скрия видеата където ги ънбоксвам, че там работиха добре и няколко седмици по-късно са RIP.

Има разлика между баш китайските колонки от елито и тези, но дори да се прецакат, все пакнимат гаранция към десктоп

Като реплики визирам примерно в OLX има колонки JBL който принципно струват много пари а там са по 40-50лв.

Аз си поръчах тази от Китай и засега съм доволен. Свири силно и има бас и е с два високоговорителя.