Механична клавиатура с Cherry MX Green суичове

Търся си нова механична клавиатура с Cherry MX Green суичове. Проблемът е, че в България единствената, която намерих е тази (вижте по-долу), но тя няма numpad. Ако някой има предожения, ще съм благодарен. :slight_smile:

1. Plasico са измамници
  2. Coolermaster клавиатурите са траш ( от личен опит)
  3. Препоръчвам cherry mx red / blue

Kingston HyperX Alloy FPS или Elite
Corsair K70 , K95

Под траш какво имаш предвид? Чупят се, не са удобни, нямат функции?

Най-вероятно, ще трябва да се примеря с Cherry MX Blue (вдигнал съм мерника на Kingston HyperX Alloy).

1 Like

АНАТЕМА! ДА НЕ ЧУВА ГОСПОД! Първата ми механична е Cooler Master Quickfire Pro и съм от към 5-6 ако ли не повече години с нея. :smiley:

Не го прави ако често говори с хора или записваш. Звучат като картечница и въпреки, че са много задоволителни са супер мега шумни поне за мен. Ще си като секретарка. :smiley:

2 Likes

Не съм съгласен. Записвам и стриймвам със сини суичове и е поносимо! :smiley: :smiley:

Аз съм спирал да гледам стриймъри главно заради това, че като играят се чува ТРАКА ТРАКА постоянно.

@Gothika_47 първите клавиатури винаги стават по успешни от всяка предишна :slight_smile:
имам и аз от старите клавиатури на coolermaster , имах и нова която за нищо не ставаше…
ще дам същия пример с razer :slight_smile:

@TheEagleGamerBG
За протокола https://eu-shop.fnatic.com/collections/keyboards
тези клавиатури не са никак лоши и вървят с гаранция и сигурна доставка , не от българия, но е на супер цена и са здрави.

🤔