Тема за Cities: Skylines

Cities: Skylines е една прекрасна игра която много харесвам ,но за жалост не мога да играя(картофа ми е много слаб).И искам да ви попитам някой в този форум играе ли я?Ако да може да споделите вашите градове в тази тема.И какво ви е мнението за играта?Имате ли си любима поредица на нея в youtube?

Махане на резолюция

що за картоф имаш
на мойта антика intel core i7 920
12gb ram gtx650
върви адекватно с 50fps

Миналия път кат я теглих от замунда нещо лагише ,но мисля скоро време пак да пробвам

защо още теглиш от замунда има далеч по-добри руски сайтове

Не тегля от замунда тегля от pirates bay просто написах замунда ,защото звучи по-добре ,но това в момента няма значение.Нека да не превръщаме темата в “кой е най-добрия пиратски сайт”.Както тази тема стана тема за цената на бъбреците Мога ли да сложа тази видео карта във емесай афтар бърнара

Късно според мен най-добрият пиратски сайт е Vsetop :smiley:

Играта е много хубава, на мен също ми харесва много,но за жалост и аз не я играя.
Даже не съм се опитвал да я подкарам, щото знам че няма да тръгне :sweat_smile:
Но аз ти препоръчвам да изглеждаш поредиците на Пресли. има доста интересни епизоди в ютуб. Това го пиша от телефона, за това довечера като се прибера ще сложа линк. :smiley:

Гледал съм поредиците на Пресли на Cities Skyline по няколко пъти ,няма нужда от линк :smiley:.Днес успях да я подкарам с много мъки ,леко лаги ,ама става вече имам малко градче с около 1000 души после ще пратя и снимки
edit:

Това е една от улиците в града.Тук той е още в ранен етап.Градът ми е построен на едни хълмове и има много стръмни паркове от ,които може да се пребиват малки дечица xD

направо ми се прииска и аз да я играя!:smiley:

Все пак пробвай да я изтеглиш.При мен я сложих на минимални настройки ,малък екран ,леко лаги ,но какво от това :smiley:

ок
вече се тегли :smiley:
дано да успее да се изтегли днес,с този интернет :kappa::kappa10000::joy:

Град Правадия
Последно преброяване на населението:1414 души
Квартали:ж.к. Стари ,ж.к. Крайбрежни

Ул.Обирджийска-кръстена е така ,защото ограбиха една къща

Един от парковете на смъртта

Комерсиалната част на ж.к. Стари

Гледка към ж.к Стари

Обирджийска къща(къщата на ,която е кръстена улицата)

%D0%95%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B0%20(167)
Статистики на ж.к. Стари

Една от първите улици в ж.к Крайбрежни и първата крайбрежна улица в града

Инфо за ж.к Крайбрежни:
Ж.к. Крайбрежни е нов крайбрежен квартал.Неговата главна улица е крайбрежна(имая горе на снимката).Ж.к Крайбрежни в момента е мъниче със сравнение ж.к Стари.Очакваме крайбрежния квартал да се разрастне в следващите няколко години(в играта)

Бих те ли живели в град Правадия?

• Да
  • не

0 voters

Ако е “да” в кой квартал?

• В ж.к Стари
  • В ж.к Крайбрежни

0 voters

Ако не искате да живеете в град Правадия защо?

Кой от screenshot-ите на много ви харесва?

Отговаряйте свободно няма да се обидя :smiley:

Кръсти поне една улица на Готьо!
Примерно: ул. Евгени Николов
А може и цял квартал - кв. Готика :joy:

Може един индустриален квартал да кръстя на него :joy: или нещо друго ще помисля :thinking:

Улица g47😃

Много е кратко :smiley:

Хмм ,очаквах да има повече хора ,които да искат да живеят край реката :thinking:

Емисия новини от град Правадия!

Ж.К СТАРИ СЕ ЦЕПНА НА ДВЕ!

Според кмета е недопустимо индустриалната зона да е в един квартал с хората.Новия индустриален квартал се казва “Зелените” заради малката зелена площ в него.Квартала е специализиран в горска индустрия

ХОРА БЕЗ ВОДА В Ж.К КРАЙБРЕЖНИ

Според кмета там още не е прокаран водопровод ,но до няколко дни той ще е готов!

Ж.К СТАРИ И ИН.К ЗЕЛЕНИТЕ ОСТАНАХА БЕЗ ТОК

Според кмета докато се е строял път в ж.к Крайбрежни ,работниците са прекъснали жиците неволно.Малко след това проблема е оправен!

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Недей се оплаква ,ти живееш в този град само ,за да плащаш данъци :joy: