Тема за Cities: Skylines

Объркал си се, аз съм от село Горно на надолнище :joy:

Това ми дава идея за квартал :joy:

Мисля да сменям името на града и се колебая между Етрополе и Казичене.Кое от двете?

• Етрополе
  • Казичене

0 voters

Казичене звучи по-българско.

ЕтроПОЛЕ китайско ли взучи :joy:

@bumtras е прав! :joy:(Ох ,лошо 50 на 50 и затварям анкетата утре да знайте)

Много на сериозно си взел играта! Аз бих се лигавил с някви имена, като: квартала на баба, х*йще и т.н. :joy:

Аз самия не мисля ,че съм се захванал чак толкова сериозно с играта.Все пак сигурно си чувал за улица Обирджиийска ,Обирджиийска къща и бях кръстил една къща “къщата на Бойко Борисов” ,ама забравих къде и един парк "парка на смъртта :joy: .Но за името на града искам да звучи добре ,за кварталите горе-долу. скоро време ще правя ж.к Готика :joy: .По-нататък в играта като събера пари мисля да правя и мизерии като примерно да наводнявам :joy:

@bumtras прав си, но пак етрополе ми звучи по-английско незнам защо просто е така. :smiley:

wtf is wrong with you?
Тогава може би, Etrofield ще ти звучи български :lul: :joy:

@bumtras може би😁

@bumtras @zeer1BG спрете се вече ето ви и компромис:
Като махнем “о” в думата “Етрополе” става “Етропол” ,което не звучи толкова българско!
Доволни?

Това е ОФИЦИАЛНАТА квартална мрежа на град Правадия!Може да си я разгледате.

Най-голям квартал по територия-ж.к Крайбрежни
Най-голям квартал по население-ж.к Стари

Ако искаш да звучи по-модерно, може да разместиш буквите на - Третопол :kappa::joy:

Това също ми дава идея за квартал :joy:

Можеш да направиш квартал наподобяващ Перник. Ще е пълен с батки, и ще ти носи приходи защото не зависимо дали е квартал или град Перник си е Перник и никой не спазва законите там. :smiley:

Това е … страхотна идея ще го направя отделно от основния град и ще се казва “Проект Перник”(не самия квартал) :joy:

Трябва да помислиш и за ромски квартал :bearded_person:t6::darkbro:

абе много идеи се насъбраха на веднъж не мога да смогна :joy:

Нали за това е форума, да даваме акъл. Без значение дали имаме такъв или не :joy: