Тема за Cities: Skylines

Надявам се ,чe повечето във форума имат акъл ,но аз не съм един от тях :joy:

май не! :joy:

Само @BudderFire казва ,че има акъл ,ама аз не съм сигурен в това :joy:

@Vlasto бие сме геймъри нямаме акъл :grin:

Напротив! Геймърите по принцип са по-интелигентни от средно статистическия човек. :wink:

@bumtras прав си, но аз се шегува. Не обичам да определям хората дали са добри или лоши (или в случая тъпи и умни) защото са цигани, геймъри и така на татъка.

Няма и как да си сигурен, аз съм един ненормален човек, лудия никога не казва че е луд :wink:

Така е!Казва ,че е нормален ,ама по постъпките му личи ,че не е нормален!

При лудите е по-различно. За тях, те са си нормални, а останалите са луди. :smiley:
Тъпите, не винаги се смятат за умни и не винаги смятат другите за тъпи :joy:

Предлагам да не превръщаме темата в"кой нормален кой не"нека да си остане тема за Cities Skylines! :smiley:

Емисия новини от град Правадия!

ОФИЦИАЛНО
Градът се прекръсти на “Етрополе” от днес!

НОВ КВАРТАЛ СЕ РОДИ А, ДРУГ СЕ РАЗШИРИ

Както виждаме вече имаме ж.к Готика ,а ин.к се разшири.Скоро ще излезнат статистиките и на двата квартала.

ЦЕЛИЯ ГРАД ОСТАНА БЕЗ ТОК

Докато се строял път (по това време несъществуващия) ж.к Готика е имало прекъсване на тока.След няколко часа тока е въстановен.

КМЕТА ЗАМИСЛЯ НЕЩО МАЩАБНО И НИКОЙ НЕ ЗНАЕ КАКВО
Наскоро се заговори за “Проект Перник”.От неизвестен източник получихме информация ,че проекта може да се осъществи след 20 години или повече(в играта)В града започва масов страх у хората ,защото не знаят какво е това ,което замисля кмета.Ние сигурно няма да го видим ,но нашите деца-ДА!

OMEGALUL Този кмет да няма 200г. мандат :joy::lul::g47kek:

То кмета е млад и подкупва хората на избори така ,че поне 30години ще управлява града :joy:

Появиха се нови квартали и ми е интересно да видя в кой бихте живели.

• ж.к Стари
  • ж.к Крайбрежни
  • ж.к Готика
  • ин.к Зелените( това е индустриален квартал и няма къщи така ,че ако живеете тук ще бъдете бездомници)

0 voters

КИТАЙСКИ ВАНДАЛИ В Ж.К ГОТИКА

Както виждаме китайските вандали обезобразили “табелата на квартала” с китайски букви.(всъщност нещо се е бъгнало и станало така и реших така да го представя :joy:)