Проблем с клавиатура CM STORM Quickfire Xti

Здравейте, от 2 години използвам тази клавиатура, но изведнъж днес след като пуснах компа, не бачкаше … Имам предвид свети, но копчетата не отчитат, като ги натсинеш, пробвах да сваля нови драйвъри, но не се получи реснах компа пробвах с manual-a и от там с нищо не си помогнах… Някакво решение, понеже ни ми се дават 300лв за нова… Все пак се привързах към тая и знам, че не е мн практично, но мисля да взимам същата, разбира се не знаех, че може би ше ми се наложи в толкова близко бъдеще :confused: Благодаря за помощта предварително :slight_smile:

Пробва ли да я включиш на друг USB порт или на друг компютър?

Пробвах в общо 4те свободни порта, и да пробвах на 2ри, най-лошото е, че в никоя от ситуациите не работеше, и мисля че се досещам наъде отиват нещата :confused:

След цяла нощ мъки все пак успях да я оправя :slight_smile: Така, че не бери грижа пич :slight_smile:

Сподели какво е било решението, за да може някой с подобен проблем да се оправи по-лесно :slight_smile:

Добра идея е да кажеш как да може ако някой има проблем да разбере как е решен както спомена @bumtras

🤔