CS GO безплатен Батъл роял

новини

Да CS GO е вече има безплатен Батъл роял. Не съм влизала steem така че не мога да гарантирам и че и другия Мод на играта е безплатен, а чувам различни неща така че ме е страх да не ви излъжа. :smiley:
Edit: Информацията е потвърдена благодаря много на @blackviking21 и @dilqn. Кактоказаха те цялата игра е безплтана, но хората с платени акаунти ще могат да ползват Prime Matchmaking.

Пълната версия на играта е безплатна…
Здравейте болни чоитъри които никога няма да се научите да играете :blush::blush:

Ако си купиш играта ще може да играеш Prime MatchMaking което значи че ще играете с по-малко хакери но в момента Prime MatchMakingа има повече хакери защото всеки който си е купил играта преди да стане безплатна в момента има Prime което значи че всеки хакер който е имал акаунт и не е бил Prime сега ще може да играе с всички Legit играчи :confused:

Всъщност сега разбрах въпреки че не е потвардено ,че въпреки може би ще можете да играете Prime дори и от безплатната версия като вдигнете 21 левъл и си сложите телефона а като си купите играта имате директен Prime

Аз го гледах, но ми се стори мега дървен и не знам дали даже ще го пробвам.