Cs:go проблем със хакери

имали начин тези хакери дасе банват за 5 път ми развалят играта и само мисе падат хакери от отборами
дали може даги банвам или да подам оплакване:thinking: моляви кажете как дасе отърва от тия шибаняци

Играй по-хубава игра! :wink:

Иначе мисля, че може да ги репортваш, просто цъкаш десен бутон върху името им и даваш репорт, но това няма да те отърве, понеже в следващата игра ще влязат други :smiley:

Не можеш да направиш кой знае какво ,но можеш да ги репортнеш като задършиш TAB натиснеш дясно копче след това ляво копче на човека който искаш да репортнеш и то там вече е ясно… а колкото до @bumtras играта е хубава просто от както е безплатна е бъкано с хакери ,но тях ги банват доста честно ако не се крият така че има нужда да смени играта :slight_smile: ако му се играе достатъчно ще търпи хакерите като мене и ще се моли на Valve да им светне крушката

И аз ще се моля, на вас да ви светне крушката и да смените играта :slight_smile: :pray:

Да сменим играта ? Това е доста тъпо според мен :slight_smile: ако играта ми харесва,компютърът ми е слабичък и имам 1400 часа на нея мисля че няма нужда да сменя играта оважавам това че на теб играта не ти харесва и следователно не е нужно да я играеш но не оважавам това че ми казваш какво да и какво да не играя :slight_smile:

Винахи можеш да играеш на места като ESEA и FaceIT… Аз лично препоръчвам ESEA… Сега абонамента е намален.