Проблем с DealExtreme

Има ли някой използвал сайта DealExtreme. Ако сте го ползвали има ли ли сте проблеми с доставката и това което сте ви доставели.
Аз лично имам доста скъпа поръчка и в сайта пише че трябва да дойде от 7 до 10 дни, но са минали почти 15 и я няма. Ето линк за сайта http://www.dx.com

Това е първия китайски сайт от колко поръчвах като бях на 15-16 сигурно. :smiley:
Иначе не вярвам нещата да дойдат толкова бързо по-принцип се бавят на 4-5 седмици.
Ако поръчката ти е по-скъпа не са ли ти дали тракинг код, с който да видиш точно къде и кога е пристигнала пратката ти? Също ако нещо се изгуби може да пишеш на съпорта.

1 Like

Аз тракинг код имам обаче като го въведа ми изписва “full shipment” и ми дава да потвърдя че съм получил пратката. Един вид значи че е дошла а тя не е.
Иначе е добра идея да пиша на съпорта ще им пиша и ще видим

Аз като си траквам поръчките ми пише, кой ден е изпратена, кой ден е пристигнала митница после кога е пристигнала в България и кога е буквално на гишето като пише “пратката е в добро състояние”. След като си я взема изпизва, че е приета.

Все пак имай на ум, че някой неща се бавят много. Поръчахме едни кабели от Aliexpress и дойдоха за 10 дни а една викингска шапка я чакахме 5 седмици. :smiley:

1 Like

🤔