Detroit: Become Human Предположете какви ще са Минималните Изисквания и Препорачителните

Създавам тази тема за да видя предложенията за Препорачителните и Минималните изисквания за таз PS4 exclusive игра която излиза за PC. Можете да напише и за Heavy Rain и Beyond two souls но според мен ще са еднакви. Ето моето предложение
i5-4570
GTX 770
12 Ram
Recommended
i7-8700K
GTX 1070
16GB ram :slight_smile:

0 Likes

Съдейки по хардуера на PS4, ако играта толкова добре оптимизирана на PC, колкото на PS4, бих очаквал нещо от рода на:
CPU: AMD FX-8100
GPU: AMD Radeon HD 7790 или 8770
RAM: 8GB

3 Likes

Пише ги най-долу.

Много съм щастлив, че използват Vulkan. Според мен е много по-добър Graphics API в сравнение с DirectX 12. Също, не очаквах за recommended да се искат 12 GB RAM и GTX 1080 :open_mouth:.

3 Likes

Вероятно са за 4К

4 Likes

Дано.

Въпреки това PS4 Pro подкарва играта на 4К с checkerboard render-ване, което значи, че хоризонталната резолюция един вид е разделена на 2 (ефективна резолюция 1920x2160).

PS4 Pro има видеокарта с 4.2 ТFlop-a, GTX 1080 e с 8.8. Дори да говорим за “истинко” 4K, според мен разликата е малко голяма, но от друга страна, Mark Cerny (главният архитект за PS4), каза че за “истинско” 4K ти трябват около 8. Времето ще покаже.

По-голям проблем имам с паметта. PS4 и PS4 Pro имат по 8 GB GDDR5 памет, която служи за системна и видео памет. Ако играта е оригинално правена за PS4, защо иска 12 GB RAM, като няма PS с толкова.

Незнам, дано port-а е добър.

0 Likes

Възможно е да получи визуален ъпгрейд.
Независимо от всичко, едва ли бих я играл понеже вече изгледах 1-2 плейтрюта и знам историята, и кое решение д/г до какво довежда. :frowning:

0 Likes

Аз незнам накъде повече да я upgrade-ват. Дори на PC не съм виждал игра да изглежда толкова добре, но дано го има. Готов съм да си пека видеокартата за няколко часа.

1 Like

Аз не съм чак толкова впечатлен. Като за конзола е много е добра, бих казал че е г/д на нивото на Rise of the Tomb Raider :slight_smile:

0 Likes

Най-накрая ще имам полза от това, че избрах 32GB :smiley: :smiley:

2 Likes

Аз ще трябва да oцeля с 16 :cry:.

0 Likes

Аз и не смея да си помисля да я пусна с мойте 4GB RAM :lul:

0 Likes