Discord Server Setup

Здравейте хора писал съм няколко теми досега но сега отново ще ви запитам по един малко труден въпрос. Та как да си настроя Discord Server в смисъл ботове, стаи роли и как да направя автоматично да дава роли. Абе демек всичко. Мерси предварително

10 секунди в google:

@Alex47 Трябва да популяризираме google повече. Много хора не са чували за него!

След 4 дни се връщам в България,и ще видя компютъра ми за пръв път от 3 месеца. как издържам,не ме питайте. :rage:

Но върна ли се ще подобря значително темата за google и ще бъде една страхотна тема :relaxed:

Плащаш ми 50 лева и ти настройвам сървъра с ботове, команди и т.н.

Алтернативата е да четеш в гугъл като нормалните хора. @TheEagleGamerBG е прав в нета има достатъчно уроци и ако искаш някой да ти ги превежда и да ти ги дава залък по залък поне си му плати подобаващо за времето му. :wink:

Това е като хората дето ми пишат на лично как да си настроят бота ми и като им пратя 40 страници документация вика “И ко трябва да чета всичкото тва ли уе”… да трябва аз така правя. :smiley:

Що бе Готик ти на ли си врачка трябва да се научиш да настройваш сървъри чрез телепатия. :smiley::smile:

То за това се плаща :stuck_out_tongue_closed_eyes: