Fortnite достига 8,3 милиона онлайн играчи едновременно!

fortnite
новини

В последната си статия сайта vg247 пишат, че Fortnite е достигнала цели 8,3 милиона играчи онлайн по едно и също време!

Това най-вероятно се дължи на факта, че играта официално е пусната в Южна Корея, като хората там ще имат и допълнителни предизвикателства за изпълняване.

Epic Games Корея дадоха интервю, където техния представител Sung Chul Park казва, че в момента играта има цели 8,3 милиона играчи онлайн едновременно по целия свят.

Няколко различни сайта потвърдиха високата цифра, като това поставя играчите и в пъти над общите играчи на 10те най-популярни игри в Steam според Steam Charts.

Общия брой на играчи се е качил феноменално много като се има в предвид, че през Февруари Fortnite удари 3,4 милиона онлайн играчи като това значително изтормози сървърите на играта.

С интерес очакваме да видим как играта ще се представи в Южна Корея и особено как Pro играчите им ще се представят в eSports сцената!

Да нямаш предвид Южна Корея?

Не знам за какво говориш!

Да, за тази игра ми звучи по-логично 8.3 играчи (както пише във заглавието), от колкото 8.3 милиона :joy: :kappa:
dead game

Не знаех ,че имаш устройство за промиване на паметта :pogchamp:

Уау,най-сетне новина в този раздел #novini :pogchamp::kreygasm10000:

Мисля че трябва да измислим нещо за раздела ,защото откакто се е родил умира.