Fortnite върви зле на AMD

Защо фортнайт върви зле на AMD видеокарти ? до колкото знам интел са нещо като спонсори на фортнайт но не вярвам затова фортнайт да върви зле на AMD

защото амд видео карти съкс. и за кои видео карти
и настройки

1. Какво общо има G-Sync? Знам, че трябва да прави всичко по-гладко, но това не значи, че играта ще върви по-добре.

2. Polaris картите на AMD, също са добри карти.

Какво общо имат видео картите на AMD с процесорите на Intel? Intel не произвеждат видео карти. Къде видя, че върви зле? Да кажеш, че вега картите са най-добри е като да кажеш че Titan-ите са най-добри при Nvidia. Еми да, най-добри са ама има и други алтернативи :slight_smile:

разглеждал съм доста други форуми и всички (включително и аз) се оплакват че на AMD видео картите фортнайт върви зле лагва и така нататък

Те nvidia партнират с тях. Intel нямат нищо общо :smiley:

Извинете ,искам да купя лаптоп на сина ми.Той иска да играе Фортнайт на него .Тъй като бюджета ми е ограничен и не мога да му купя геймърски лаптоп за 1500-2000лв ,може ли да ми препоръчате какви параметри трябва да има лаптопа ,за да не му цепи играта .До 1000 лв лаптоп ще свърши ли работа ???Предварително благодаря !!!

не съм много сигурен,но все пак разгледай този сайт:

бих препоръчал и озон,но там са от 3000лв нагоре

Благодаря за отговора !!! Може ли да ми кажете какви параметри да гледам…т.е.видео карта ,процесор…Какви параметри да има лаптопа ,за да играе на Фортнайт?

@Vasilka Гледай: Minimum system requirements

А като пример бих дал това :arrow_down: (колегата, @bumtras го предложи,аз също мисля,че ще е добра алтернатива)

Препоръчвам закупуването на охлаждаща стойка за да не прегрява :slight_smile:

Според мен би тръгнал и на лаптоп под 1000 лева ,но може графиката да е лоша и да лаги.

Не препоръчвам лаптоп, но ако се решите да вземете то търсете някой със видео карта 1050 или 1050ti или още по-добре 1060. Процесора нека да е i3 или i5.

Не мисля, че на тази цена има лаптопи с 1050, камоли с 1060.

Бях гледал в ардес лаптоп със 1060 3гб за около 1400, та защо да няма за 1000 със 1050. Щом разгледа цените жената ще си прецени възможностите.