Fortnite Battle Royale

Някой ако може да ми каже как да си оправя проблема с Fortnite Battle Royale Проблема ми е че когато се опитам да отворя играта показва Проблема (0xc000007b) Ако може някой да ми Помогне с клип или нещо друго ще съм Много Благодарен!!!

1 Like

Виж в интернет. (Трябва да е 20 символа)

1 Like

@winx00 пишеш в Google Fortnite (0xc000007b) error fix

1 Like

как 20 символа Разясни малко ако може! Пробвах Най-различно DirectX и какво ли още НЕ и не става нещо ако може Линк да ми пратите ще съм ви Много Благодарен! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

За да направиш пост във форума, постът трябва да е поне 20 символа.

1 Like

Добре Благодаря ви за Информацията! :slight_smile:

Пробвах и не става Всичките клипове следвах стъпка по стъпка и не ми става Рестартирам Компа и пак нищо не знам какво трябва вече да направя! :slight_smile:

[Пробвай да изтеглиш дурги версий на c++ имай предвид че са няколко и не е нужно да теглиш най-новия пробвай ги един по един докато не се оправи а ако не се оправи нз

1 Like

Извинявай може да ме помислиш за Нахален но може ли точен Линк към тези C++ или клип ще ми помогне!!! :slight_smile:

а и аз не знам от къде да ги изтеглиш четох във форума на Epic Games и някой беше предложил това :Д

1 Like

Теглят се от сайта на Microsoft. Просто пишев goole “visual C++” + годината която ти трябва. Най-добре инсталирай всички (2005/8/10/12/13/15) x64 и x86.

1 Like

zdr imam fortnite mnogo e qka no e mnogo trudna i nqmam battle pass

🤔