Freeze във Fortnite

От както си взех новата видео карта играта ми върви по гладко (преди бях на видео чипа на процесора) и сега играта ми freeze-ва абсолютно всяка игра картата е Radeon RX 550 и не знам как да го оправя разхгледах AMD Radeon Settings и не намерих проблема btw Процесора е Amd A4-5300 APU with Radeon HD graphics или нещо такова рамта е 6 GB за фортнайт се иска 8 но преди не ми забиваше затова не мисля че е от него идеи ?

Свали си това пусни го да върви докато играеш и после снимай графите в менюто да видим дали нещо не дропи. :smiley:

https://www.techpowerup.com/gpuz/

пак заби даже този път веднага като започнах графиките са ми на минимум 720 p 1280х1080 или нещо такова без motion blur и v sync

Хард фриизва ли (целия компютър) или само играта?
Ако ти фриизва целия комп и после трябва да го рестартираш, може да е от захранването ти или ако ползваш преходник molex -> 6/8 pin PCIe, може също да е от него.

само играта и се пак мога да чувам играта

Само в тази игра ли го прави това?

Аз не знам защо въобще му отговаряш.
Не си е казал какъв му е Wina. Какви са му драйвърите. Казах му коя програма да свали реално да тества видео картата си и няма брат. :smiley:

1 Like

windows-а ми е 7 драйвърите са ми най-новите

само във Fortnite battle royale

@dilqn Сега като препрочетох всичко, видях че не си разбрал правилно, какво иска да ти каже Готьо. След като изтеглиш програмата, пускаш я, пускаш и играта и след като ти крашне, правиш скрийншот на програмата (на графиките която тя показва), а не на графиките на играта.
След като постнеш скрийшота, можеби ще можем да ти дадем някакъв отговор.
:slight_smile:

Screenshot_2

Сега направи същото ама цъкни sensors и пусни играта и я накарай да спече и тогава дай скрийн шот да видим какво пада.

Screenshot_2

Това си го снимал СЛЕД като играта ти е крашнала и докато програмата вървяла нали? :smiley:

да когато крашна alt tab-нах и го снимах

Преди играх Fortnite с 4 RAM и нямах проблем. :slight_smile:

То и на f1ze се получава този freeze

то като цяло си беше от самата игра и са го управили

Брат вземи си нова видео карта.Тази е картоф.Вземи си най-малко 1050Ti.

първо … не мисля че е ,картоф’’ второ дай пари като мислиш че е толкова лесно да си я взема

2 Likes

🤔