Тайната на google

та в таз тема ща обсъдим наближаващата смърт на форума и по точно че благодарение на туториала за google все повече хора ще разберат как се ползва вместо да се радваме на мъките им и форума ще опустее Та какво предлагам туториала за google да бъде изгорен а проповедника @Alex47 да бъде прокуден от тези Земи :smiley:

2 Likes

Възразявам!
Благодарение на туториала за Google, повече хора сами ще могат да си решат проблема, вместо ние да търсим вместо тях. Така, поне на мен, ми остава повече време за правене на ДАНК МИЙМС. И без лупавите въпроси, които се решават с Google, ще превърнем форума в официалния български мийм форум :kappa:

3 Likes

Ние Кат почнат сами да си намират отговорите форума ща загине до няколко месеца
Таи За Наща комунистическа страна дет са разпадна през 1989

и най-вече за мене Дъа
а дъа и нима да има кой да гледа мймовете :smiley:

2 Likes

Какво значи да “загине”? И сега Готика е на загуба от форума, поне малко ще товарим сървъра :kappa:
А и останалите шитпост теми, като тази, ще продължат да съществуват, so… :thinking:

3 Likes

Форума няма да умре скоро, защото аз го ползвам да тъпча информация тук като модове, комп и т.н.

Форума ще успее да ако вие пишете неща, които си струват четенето и повече хора идват тук да правят същото.

2 Likes

Спрямо силата ми дадена от форум voodoheads TV. аз съм trust level 3, като и моят поддръжник, който ме подкрепи(за което му благодаря @bumtras ) така че ние сме нагоре в Йерархията .Ти не можеш да попречиш на нашият план, който е стъпка към образоването на българските младежи. И конкретно това как се ползва google.
Това не е комунизъм!Ние живеем в демократична държава и всеки има право да бъде информиран. Затова ние се опитваме да дадем на хората, това което търсят.
Защо да не решават проблемите си сами?! Питам аз. Защо да трябва да зависят от другите. Нима ако всички постоянно питат ти си способен да им отговориш? Затова ние се стремим към прогрес,към светлото бъдеще на нашата република България. Иновации в технологиите! Да живее google!!!

2 Likes

Сега осъзнах че това звучи като президентска реч.:joy:
Но тъй или иначе сме тръгнали вече.

Гласувайте за @Alex47 за президент и @bumtras за вицепрезидент!
За светлото бъдеще на република България
За прогрес и икономически възход!
Гласувайте с номер 3 в интегралната бюлетина.
Копуването и продаването на гласове е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!

4 Likes

@alex Президент! @alex Президент! @alex Президент! @alex Президент! @alex Президент!

2 Likes

@bumtras вицепрезидент! @bumtras вицепрезидент! @bumtras вицепрезидент! @bumtras вицепрезидент! @bumtras вицепрезидент!

2 Likes

Пак са почна! :face_with_raised_eyebrow:

2 Likes

Смисъл? :face_with_raised_eyebrow:

1 Like

Бунт! :vulcan_salute:

2 Likes

Шшшт, да ни съм та чул! :joy: :shushing_face:
Няма бунтове вече, имаме страхотен форум.

4 Likes

имаш моят глас шефе :clap::clap:

2 Likes

тва :clap: мяза малко на картофи

3 Likes

Това е демократичен форум! Ако проблема не може да се реши демократично, тогава минаваме на бунт. :slight_smile:

2 Likes

Точно така Демокрацията е власт на народа,но тъй като форума има администратор (крал @Gothika_47 :crown:) ние се превръщаме в Парламентарна монархия следователно оправлява парламента,с волята на обществото,но и с решенията на краля :crown::joy:
Така че има право на бунтове :wink:

3 Likes

Престъпление е само ако те хванат :smiley:

2 Likes

Не разбирам проблем сигурен съм че половината души или не са пигленали темата или не знаят как да направят първата стъпка(отворете google.com) :wink:

2 Likes

Прав си, но има и ще нещо. Като създател на форума, @Gothika_47 освен крал, трябва да е и Бог на форума.
И тук възниква въпросът, каква тогава е нашата религия??? :thinking::thinking::thinking::thinking:
Или пък, може би сме някакъв вид сектанти??? :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

2 Likes

🤔