Как работят раздаванията, точките и командите в стрийма на Gothika_47 в Twitch?

Какви са тия точки?

Когато гледате стрийма ми докато сте логнати с акаунта си бота ми ще ви дава точки така:
Потребител: 1 точка на всеки 15 минути.
Редовен (гледал над 150 часа): 2 точки на 15 минути.
Абонат: 50 точки когато се абонирате + 1 точка бонус на 15 минути.

ВНИМАНИЕ! БОТА ВЕЧЕ СЕ КАЗВА VOODOOBOT ТАКА, ЧЕ ПОЛЗВАЙТЕ ТОВА ИМЕ! :slight_smile:

Как да си проверя точките?

Просто копирате ето това в чата!

/w VooDooBot !t

Как се участва в раздаването?

Когато има раздаване ще обявя кога почва, коя игра се раздава и колко точки може да ползвате максимално. Освен това бота ще го обяви:

Записването става с !enter X където X е броя на точките, които искате да дадете.
Пример с 47 точки:

!enter 47

Колкото повече точки използвате толкова полкова по-голям шанс имате.
Ако Иванчо използва 1 точка а Пешо 100, Пешо има 100 пъти по-голям шанс да спечели.

Когато участвам в раздаване точките ми намаляват ли?

Представете си точките като валута, вие ползвате точките си за да си КУПИТЕ билет за участие така, че добре обмисляйте в кое раздаване ще участвате. Дори да не спечелите ще загубите точки, които се използвали.

Как ще разбера дали съм спечелил и как си получа наградата?

Преди тегленето на печеливш записванията се спират и след това се тегли печеливш. Бота го изписва публично и споменава печелившия.

Ако той не отговори в чата до 1-2 минути (тръгнал си е или е умрял от скука) тегля друг. Когато отговори получава кода си като whisper/шепот в Twitch.

Кога раздаваш игри?

Когато съм в настроение.

От къде свали бота/ как се казва той/ как се ползва?!?!

Всичката информация тук: https://streamlabs.com/chatbot
НЯМА да ви помагам да го настройвате и използвате, защото той има подробна документация.

Помогна ли ви тази информация?!

• Да!
  • Не!

0 voters

Готик сори за тъпия въпрос но ако не гледаме чата какво става т.е как ще разберем дали сме спечелили

Аз казвам на глас, кой е спечелил.

Аха ясно благодаря че обясни :joy:

Как да активирам кода който съм спечелил в Steam???

@Gerstar Ето! :smiley:

Линка към бота не работи вече. Или страницата е изтрита, или сървъра им е умрял, но не работи.

Линка към бота не работи, защото Ankhbot и Streamlabs се обединиха и бота може да го намериш на https://streamlabs.com/chatbot. Готьо трябва да едитне тази страница от форума. Малко закъснях :smiley:

Линка е сменен така, че надявам да няма проблеми вече.

/w VooDooBot !t

@ganerhd2313 @gamerhd4567
Абе вие сериозни ли сте? :g47kek:

/w VooDooBot !t

да поставям го в чата нищо

В ЧАТА НА СТРИЙМА, ТОВА ТУК НЕ Е ЧАТ!!! ТОВА Е ФОРУМ.