Предложение за Gothika_47

Здр, Гот

В един твой видео клип за Overwatch Gameplay с Tracer където каза, че трябва да измислиш по - добри идеи за thumbnail и видях не си се замислял особено. Мога да ти правя thumbnail-ли, ако искаш да видиш какво ти предлагам пиши на twitch whisper и кажи тема за thumbnail. Смисъл Overwatch или Team Fortress 2 виж какво мога да направя като whisper-неш и ще направя. Ако ти хареса и искаш няма да търся пари, слава или подобно просто ми е интересно да бачкам с Photoshop и да…

Bye Bye, Habibi!

1 Like

Мерси за предложението ама тъмбнейлите си ги правя сам попринцип като са скрийншот от епизода. :slight_smile:

1 Like

Знам, обаче каза че търсиш по - добър метод… затова питам… <3 Много лоф

Един приятелски съвет казвай да ти пишат тук а не в Фейса нали там не отг

1 Like

Във новия фейс мога да отговарям, но съм наспамен със съобщения от типа на “zdr” и “gotik”.

1 Like

Абе Гот що като опитам да фарма битове и от vpn не ми дава да си вкл twitch

Защото не трябва да фармиш. :smiley:

Пак въпрос как разбра, че хората се кефят и смеят на лиготиите ти (аз съм един от тях) при положение, че на старите ти клипове май си притеснен как ще реагират на тях…?

Gothika ? Echo are u here

Те ми казваха какво ги кефи и какво не. Иначе няма как да разбера. Иначе мисля, че и на старите си клипове съм горе долу същия.

1 Like

Готик аз съм голям фен аре да играем заедно в следващия епизод на gigantic и ще имаш не само повече харесвания но и ще ти обясня някой неща относно играта😂

Някак си притеснен, но пък продължавай да ни радваш все така до края на годината искаме 200 000 абоната

Ще ходиш ли на панаира в Пловдив там с новите коли нз кога е ама ще дойдеш ли? <3