Защо компютъра ми се представя зле в GTA 5?

Здравейте, компютъра ми е със следните параметри

CPU : AMD Phenom II X4 925
GPU : 660TI Gigabyte 2GB
RAM : 8GB
Windows 7

и попринцип трябва да покривам минималните настройки на GTA 5, но когато играя на най-ниската графика, резолюция и всичко играя с макс 50 фпс и 30-40 в града

Защото не е достатъчно мощен. :slight_smile:

Не знам какво очакваше. Резултатите, които изкарваш са напълно нормални за твоята система. Има си причина да се наричат минимални изисквания. Също 30-50 fps, не е болка за умиране, особено с твоята система.

Също, точно на каква резолюция се опитваш да играеш?

EDIT: Предполагам, че процесорът ти е главният виновник за проблемите. 660 Ti, не е чак толкова зле и GTA 5 изисква малко повече от процесора в сравнение с повечето игри.

Не трябва ли темата да е в друг раздел?:joy:

https://forum.voodooheadstv.com/c/Hardware

Преместих го! (20 символа)

1 Like

Минималните изисквания казват, че ще можеш да играеш играта, не че ще ти върви добре. :smiley:

2 Likes

В най-добрия случай минималните изисквания ти гарантират 30 fps на 1080p, да не казвам 720p резолюция. Това че вадиш 40-50 си е напрваво, чист късмет :slight_smile:

Минималните изисквания не ти гарантират нищо друго, освен че играта ще тръгне. Има много видеа в YouTube, можеш да ги погледнеш, където правят тестове и откриват, че минималните изисквания правят играта unplayable. А ти дори имаш 40-50 fps, не знам защо се оплакваш. :smiley: :smiley: :smiley:

Как така местите дадена тема? :smile::smile:

1 Like

КОД ЧЕРВЕНО!!! Тайната ни общност е разкрита, трябва да активираме план Б. :rage:

5 Likes

Изстрелвам ракетите, пускам бомбите. :rage:

4 Likes

Illuminati confirmed!

2 Likes

Шшшш, шефът(Gothika) ще банва, че сме издали тайното общество :grin:

2 Likes

Човек да не попита нещо… :joy:

2 Likes

🤔