Искам да си преместя Hard Drive-a от стария ми комп на новия които има SSD и двата memory storage-a имат Windows

искам да си сложя hard drive-a от стария ми компютър на новия които има SSD с Windows както и Hard Drive-a има windows обаче на SSD не е отклучен а на Hard Drive-a е отклучен и искам да изтрия Windows-a на SSD-то и да преместя windows-a от Hard Drive-a на SSD-то защото е отклучен и също Hard Drive-а ще ми даде допълнително памет на компютъра!

Ако не си платил Windows-а просто го кракни пак ,а ако си го купил просто го купи отново можеш да намериш ключ за 10-тина долара :slight_smile: Просто за да си спестиш занимавката

1 Like

Windows-а е направен да се активира само на един компютър, ако искаш да смениш компютъра, трябва да си купиш нов. Съответно има голям шанс, когато преместиш хард диска, Windows-а да засече, че е на друга система да се деактивира.

1 Like

Другите са ти казали, но Windows10 се локва към дъното ти ако си купил нормален код. Ако смениш дъното ти трябва нов код освен ако не се свържеш с Microsoft и те не ти помогнат.

3 Likes

🤔