Hurtworld - моето деградирало мнение за играта

Здравейте на всички!Преди около година си купих една игра ,в която се ,влюбих" от пръв поглед ,а именно Hurtworld.Преди около година я купихме с приятели и разцъквахме бая в продължение на 2 седмици,та насъбраха ми се 60 часа на играта.Играта е open-world,survival,multiplayer мазало.Значи играта е в алфа и за тези ,който ги мързи да четат надолу на кратко- не си я копувайте!!!Аз направих грешката да дам 20 € и до няква степен съжалявам.Природния дизайн е уникален,планини ,пустини,гори,полета-абе доста пипнато.Играта има около 3-5 биома.Както казах в алфа е и има твърде малко предмети.Схемата за строенето на разни работи не е много различна от другите игри от този жанр.Има точно 3 вида коли и средства за предвижване ,ама за тях са направени око 50-69 бои и косумизаций.Значи аз спях да играя заради хакери.Буквално днеска имаш къща с най-трудните за намиране ресурси по сандъците.Утре имаш х*й.Рейдването става хипер трудно ама по няква причина всеки ден си правехме нова къща.За да си направиш дадено нещо трябва да гриндиш чудовища ,които имат 1% шанс да се спаунат въобще някъде из мапа.В играта ти става студено ,топло и трябва или да носиш яке или да ИЗПИЕШ една бутилка лосион за слънце.Абе играта има доста добра идея , ама е толкова недовършена ,че направо не е за вярване. 5/10 Not worth your time :confused:
http://store.steampowered.com/app/393420/ :slight_smile:

2 Likes