Isaac Afterbirth Important data

Пичове купих The binding of isaac afterbirth но когато пусна играта всичкият прогрес който имам го няма също така играта не се показва в библиотеката на Steam но все пак имам играта свалена объркан съм моля помогнете :smiley:

1 Like

А имаш ли това?

3 Likes

Да имам и двете версии и rebirth и Afterbirth и мога да играя на Afterbirth не знам защо обаче целият прогрес го няма. (Малко извън темата пич невероятен си продължавай с добрата работа и с това да ни радваш!)

1 Like

Също така не искам да бъда нахален но помня че на твоят stream имаше хора които имаха същият проблем и би било полезно според ако направиш нещо като видео платформа на сайтът където хора да могат да качват видеа за разни бъгове и как да се оправят нещо като Gothik support ;D

1 Like

Който иска може да качва подобни видеа в тубата и после да ги поства тук. Същото е, даже е по-добре.

Относно въпросът ти, когато пуснеш играта, там където си избираш сейф, долу някъде няма ли бутон с текст “Import Data”(или нещо подобно) и ако го имаш работи ли?

1 Like

Знам че всеки може да качва клипове в тубата но имайки в предвид че човек с 0 абоната качи видео и няма никакъв трафик не мисля че особено много хора ще го видят

Да проверих и там но и на 3-те ми пише че нямам сейфове

1 Like

Нали хората от форума ще го видят…

И аз имах подобен проблем (с пиратските версии), но непомня как го реших. Спомням си само, че ми отне доста google търсене и експерименти.

1 Like

Ами за кракнатите версии е нормално да има бъгове ама това че даваш пари и си прецакан е доста неприятно :smiley:

1 Like

Може да си възртановиш парите и ако искаш пак да си я купиш :slight_smile:

До колкото знам ако направиш подобно нещо акаунтът ти бива перма баннат Евгени го беше обяснил дори и в стрийм

1 Like

Това с бана е ако си вземеш парите през банката, чрез Charge Back. Почти всеки сайт ще те перма банне за подобно нещо. Steam, Twitch, Spotify и т.н.

1 Like

С други думи ако през steam support си поискам парите няма да има проблем ?

1 Like

Ако си играл някоя игра под 2 часа можеш да искаш Refund през Steam. Иначе ми е странно, защо не ти отчита сейва. При мен като си купих DLCто ми каза, че ще ми импортне прогреса.

1 Like

Не знам когато 1 приятел си я купи нямаше проблем

1 Like

Е опитах и се оказа че съм играл 3ч24м и не става (It was at this moment i knew i fucked up)

2 Likes

Потърси ли в Google как да прехвърлиш сейфовете?
И какво си опитвал до сега, ако въобще си се опитвал да ги прехвърлиш?

1 Like

Да прегледах поне 12 клипа и четох за проблема това е първото нещо които направих

1 Like

Значи си пробвал това ?

1 Like

Да няколко пъти го опитах (имам в предвид че поне 4 пъти проверих да не съм объркал нещо)

1 Like

Сори не ми идват други идеи.
Интересно що ли не работят, при положение, че дори играта ти е купена. Странно!
:thinking::thinking::thinking:

1 Like

🤔