Legit ли е да ползвам adblocker на android и ако да кой?

Добра идея ли е да да ползвам на android защото ми писна от реклами и ако да кой

1 Like

Ползвай който искаш, почти еднакви са.

1 Like

да,ползвай! на компютър,на смартфон и каъдето искаш,защото е по-добре без реклами
това си е твой избор,но аз лично ползвам на компютъра,защото телефона не го ползвам чак толкова (да кажем че е малко развален :grin:)
А колкото до това кой,ползвай какъвто намериш,защото вършат почти една и съща работа.Пък в крайна сметка просто търсиш нещо,което да блоква реклами,не търсиш нещо сложно или мултифункционално.

Да но проблема е че не мога да намеря работещ

1 Like

@JuliNachev
:thinking:С кой браузър си на смартфона?:thinking:

С chrome и този на samsung

1 Like

И най-много ползвам you tube

1 Like

ама you tube e приложение и от него не можеш да махнеш рекламите чрез adblocker
а относно chrome сега пиша поста за това как да ги махнеш :smiley:

А мога ли да ги махна от youtube?

1 Like

За мобилната версия на Chrome мисля,че няма приставки като adblocker но пробвай това,мисля че ще реши проблемът ти с рекламите в браузарът
https://support.google.com/chrome/answer/95472?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=bg&oco=1

Включване или изключване на изскачащите прозорци

1. Отворете приложението Chrome Chrome на телефона или таблета си с Android.
  2. Вдясно от адресната лента докоснете „Още“ Още и след това Настройки .
  3. Докоснете Настройки за сайта и след това Изскачащи прозорци .
  4. Използвайте превключвателя, за да зададете Разрешено или Блокирано за Изскачащи прозорци .
1 Like

Не можеш да ги махнеш от приложението за Youtube, освен ако не ти е руутнат телефона. По-добре си инсталирай ад-блок в хрома ползвай тубата през него. :wink:

BTW: вече има подобна тема

1 Like

тъкмо това щях да кажа,обаче кой би се занимавал да гледа от хром,при положение,че има приложението (много по-удобно е)
пък и според мен можем да понесем малко реклами в you tube :smiley:
все пак и ютубарите (както и да се пише аз съм ретард) трябва да изкарат по някоя жълта стотинка :wink:

1 Like

за Chrome няма опция за приставки като adblock . :wink:
но ако говорим за нов браузър аз препоръчвам Opera
има вграден ограничител за реклами,а и се работи лесно. :smiley:

1 Like

За жалост не мога да ти помогна не съм ползвал adblocker на телефон

1 Like

Опера е решението, пичовете тук ми го препоръчаха и оттогава съм много доволен

1 Like

Мисля, че няма 100% работещ AdBlock, който да не иска Root на телефона.

3 Likes

Така е!
За глобален адблок, който да спира рекламите във всички приложения е необходим руут, Относно браузърите, има такива с вграден (Opera) и такива, на които може да се инсталира като add-on (Firefox).
Това е като цяло. :slight_smile:

1 Like

Спокойно на тея от foodpanda скоро ще им свършат парите и няма да има реклами :slight_smile:

1 Like

само веднъж или два пъти съм виждал реклама на foodpanda :lul:

1 Like

То ако ти се занимава можеш да си направиш глобален адблок на целия локален интернет… :smiley:

2 Likes

🤔