Legit ли е Amazon за купуване на компютър на части

Понеже за първи път ще купувам нещо от Amazonи ми трябва мнение от хора които са купували от там(дали частите които идват са в добро състояние и дали е безплатна доставка в България) и също така комп който искам да си купя дали става за нещо мерси предварително :blush:
Процесора е:

Дъното е:

Понеже кутията не идва с вентилатори ще взема 5,6 броя от тези в desktop.bg с промокод:G47 :smiley:

Рамта е:

Захранването е:

Кутията е:

И харда е:

2 Likes

за качеството и другите неща не знам но ти трябва по-бърза рам защото ryzen Vega чипа използва рам и се препоръчва да е около ако може и повече 3000 MHz

2 Likes

Доставката не е безплатна.

НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ
НЕДЕЙ
С 5-6 вентилатора от тези ще създадеш торнадо със звук на излитащ самолет.
Вземи си 2 120мм вентилатора, ще свършат страхотна работа.

5 Likes

@bumtras мерси а защо като си въведа адреса ми излиза

2 Likes

@dilqn би ли ми препоръчал някаква

2 Likes

2 Likes

@dilqn аз до колкото съм запознат няма ли да работи по добре с dual channel ram може да съм в грешка но съм длъжен да питам

1 Like

лично аз не знам защото не разбирам толкова много просто и аз мисля да си взимам ryzen и ми казаха че е хубаво да имам по-бърза рам за ryzen-и и сега ти казвам на теб а попринцип ако можеш и за 3000 MHz е долу горе перфе

2 Likes

Оке благодаря много :grinning:

1 Like

Вероятно все пак има безплатна доставка на някои неща.
А имаш ли Amazon Prime? До колкото знам той ти дава по-бърза и безплатна доставка на продуктите с Pirme Shipping.

1 Like

@bumtrasа какво се изисква за да имам Amazon Prime

1 Like

Момчето трябва да види и дали дъното поддържа 3000mgh-ова рам. Колкото до процесора, няма да изкараш кой знае какъв performance от вегата, но докато си вземеш видео карта става.

1 Like

@Sab3rAt3na69 Поддръжка на модули памет DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667(OC)/ 2933(OC)/ 3200(OC)+ Mhz така пише в desktop.bg на същото дъно

1 Like

Значи всичко е точно, от цялата конфигурация май само кутията не ми харесва. Но все си има вкус де, аз например харесвам такива с повече светлинки😂 и rgb вентилатори.

2 Likes

Не съм поръчвал от амазон, че да коментирам, но предупреждавам, че безплатната доставка понякога е само за държавата от където ти я пращат. Плюс това не взимай малки вентилатори, защото звучат като пасатори. Мисля, че моя другар Venom The Doctor беше поръчвал доста от там и може да ти помогне ако не е наспамен здраво. :slight_smile:

1 Like

Мерси ще му пиша не Facebook страницата

1 Like