Проблем с LogMein Hamachi

Имам хамачи от много време около 2/3 години и сега исках да го изтрия защото не го ползвам но ми излезе един error който и преди ми е излизъл и съм го премахвал но не помня как самото хамачи има липсващи файлове и като го инсталирах на ново след едно рестартиране на компа тия файлове пак липсват и ми излиза същият error и просто ме е мързяло да търся fix на проблема но сега исках да се улесня и да питам направо вас :smile: съжелявам че не е много подредено просто не знам как да го подредя защото дори и в главата си не мога да си го наредя така че да го обясня правилно :smile:

На прима виста се сещам 3 варианта:

1. Остави го, ако не ти пречи много :smiley:
  2. Инсталирай го на ново и пак го деинсталирай.
  3. Изтрий ръчно всички негови файлове, който намериш и премахни всички негови ентрита в регистрите, който намериш :smiley:

Успех :slight_smile:

2 Likes

съжелявам ако въпроса ти се струва тъп но какво означава прима виста ? в смис операционната система Vista ? ако да не съм написал но е win 7 изтрих ръчно което можах но все пак не мога да си ся
инсталирам на ново :confused:

Значи, че ти дава съвети без да е търсил допълнителна информация за тях и тва са първите неща, които му идват на ум.

1 Like

мерси за информацията :slight_smile:

ОК. За напред ще се изказвам по-просто :smiley:

🤔