Какво е loots.com и как да го ползвате за да ме подкрепите безплатно?

В тази тема ще гледам да събера възможно, най-много информация за това как може да ме подкрепите чрез loots без да давате нищо!

Какво е loots?

Сайт за спонсорирани бакшиши! Можете да ме подкрепите без да давате пари и все пак да ме черпите една дъвка!

Как работи тая магия?

Всичко е мега просто просто!

1. Влизате в https://loots.com/gothika_47 и в полето в ляво пишете някакво приятно съобщение което искате да споделите със стрийма и натискате копчето.
    Препоръчително е да зададете въпрос към стриймъра или пожелание към чата!

2. Ако е нужно потвърдете емейла от линка, който ще ви пратят.

3. Това е! След време съобщението ти ще излезе на екрана, заедно с реклама на някоя игричка и в чата ще се пусне линк за купуването и.

Направих всичко а съобщението го няма! Защо!? Бунт!

Без бунтове моля! Съобщенията излизад на екрана под ред на грубо всеки 3-4 минути. Така, че е възможно да пуснете съобщение и то да излезе на екрана след 2 часа заради големия брой съобщения преди него.

И за това ще ти плащат!?WTF?!

Да, защото реално съобщението ви излиза с реклама на игра или продукт и според това колко човека ме гледате и цъкнете линка, който се появява в чата те ми дават някакви стотинки.

А колко ти плащат?

Според сайта нямам право да говоря за това, но ще кажа, че е в края на стрийма мога да изям един голям дюнер.

Всеки път ли трябва да си отварям емейла и да цъкам линка!? Мързи ме!

Ако смяташ да ми луутваш много и често, може просто да се регистрираш в сайта и няма да трябва да въвеждаш име, емейл или да потвърждаваш каквото и да е.

Отидох да ти донейтна и ми пише “Tipping is currently not available for Gothika_47.”!

Или стрийма ми не е онлайн или аз лично съм спрял опцията за да могат всички съобщения да се покажат на екрана преди да пуснете нови за да не станат 500.

Мога ли да го ползвам през телефон или таблет?

Да доста хора го правят от телефон и таблет!

Ако аз съм стриймър мога ли да се включа в тоя сайт?

Да! Регистрираш се в сайта и ако ти иска код просто ползваш: YZO7P55R

Благодаря на всички, които ме подкрепяте по този начин!

Намери ли това което търсиш пътешественико?

• Да!
  • Не!
  • Cheeki Breeki!

0 voters

Хора може ли от телефон да се дават loot-тове?

А как да си направя loots линк така че да ми лоотват?

@gorilaplayers използвай този код: YZO7P55R