Microsoft PowerPoint

Пичове от каде и как мога да си сваля powerpoint ако е въмножно въобще че ми трябва да правя презентация

Купуваш си офис пакета на майкрософт. Кат не, има един сайт дет всички българи ползват за пиратски софтуер. Мисля, че започваше със “З” и завършваше на “амунда” :joy: :kappa:

Няма ли го инсталиран на всеки windows или аз нещо бъркам?

бъркаш :slight_smile:

@bumtras брат там се води само някакъв Microsoft PowerPoint Viewer и ти да не ме мислиш за тъп първо там видях и братле не се прави на забавен моляте защото не си

Не знам дали готика одобрява пускането на пиратски линкове, но понеже виждам, че ти е трудно с компютрите, ще рискувам ЕТО (107 резултата) :wink:

Айде по полека знам за някой неща даже и повече от теб само някви ей такива дребни неща ми се опъват и то всъщност с този офис пакет ще има и другите останали програми на microsoft както ексел и word нали

Да. В някои торенти има списък какво съдържат, понеже има някой програми, който не във всеки пакет ги има. Но word, excel, power point и още някои ги има във всеки. :wink:

добре а защо като се пробвам да го инсталирам излиза това Screenshot_3

За първи път го виждам. Излизат ли ти някакви решения на проблема в google?

неп нищо не намирам

Пробва ли с друг торен? И някой в коментарите имал ли е съшия проблем?

Ами оправих се то аз бях забравил да пусна daemontools и то без него нема как и да.

Може да пробваш безплатинте Google Slides Google Slides: Free Online Presentations for Personal Use или LibreOffice Impress https://www.libreoffice.org/discover/impress/