[MOD] The Binding of the Pact

The Binding of the Pact е мод, разработен от мен (agreLian) и представлява добавка към играта The Binding of Isaac и изисква Afterbirth + за да може да бъде игран.

Линк към мода (Official release-a му ще бъде на 1-ви Февруари 2017г.): http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=854173239

Мода добавя 3 НОВИ ОТДЕЛНИ playable герои:
Преслав “Aethelthyrth” Иванов, Калина “Kalinka-Linka” Фартункова, Евгени “Gothika_47” Николов

Добавени са 17 нови предмети

2 нови траснформации

3 нови хапчета

20 нови стаи

Всеки 2 седмици ще има major update, които ще добавя още контент(герои, стаи, предмети)

10 Likes

Поздрави за мода. Смятам скоро време и аз да направя нещо на Готьо, но не съм се занимавал да уча Lua все още.

4 Likes

Damn Мода изглежда много nice! Добра работа! Видях и другия мод които си разработвал с още няколко човека и той е просто wow. Продължавай все така. :cat:

3 Likes

Ще изчакам да се появи в Steam и ще го пробвам! :smiley:
Оправих ти заглавието да е по-лесно за намиране! :slight_smile:

3 Likes

Готьо, може ли да ме добавиш в стийм моля те? Мерси за заглавието! :smiley:

1 Like

Имам прекалено малко места и ги пазя за събове.

2 Likes

Добави Баки The Snowman

2 Likes

Мода вече е публичен! :wink:

4 Likes

Ще оставя това тук. :smiley:

3 Likes

Content update-a ще бъде оставен за следващите дни/седмици, защото заради втората смяна в даскало нямам почти никакво време. Благодаря за разбирането ви! :slight_smile:

1 Like

мода е много як и чакам и Пресли да го види и да стане лудница с тоя як мод::slight_smile:

може да добавиш dido_D

1 Like

Еми браво изтеглих го, но не ми е приятно, че го зарязахте :frowning: казахте, че ще има ъпдейт всяка седмица. Еми добавете и хеавен и ще съм доволен :smile: НО - НО ако работите по нещо голямо извинете за отзивът .

Дечица. I am back. Имах доста работа от Февруари месец насам, извинете ме. Очаквайте следващия major update възможно най-скоро.

~agreLian

3 Likes

Пич става ли да те питам нещо по дискорд за едни кодове за стеам

🤔