С molex ще стане ли

Здравейте та купих си видео картата gtx 650 to 2 GB. Захранването ми е 500W но няма 6 pin connector от него. Ако взема molex ще стане ли та това са ми и кабелите които излизат от захранването и никъде не са включени

И с този molex ще стане ли VCom адаптер 2xMolex за 6-пинов PCI-E VGA - CE313-0.15m | Desktop.bg - Сглоби твоята машина

1 Like

Ще стане ако захранването ти е достатъчно мощно.
Колко вата е?
Ако има табелка от страни, я снимай и прати да видим, колко ампера пише!

3 Likes

Да, а ако не стане пробвай да развъртиш всички комбинации, защото различните цветове жици са с различен волтаж

Няма как да ги включи на обратно, освен ако не приложи някаква чудовищна сила :joy:
edit: освен това, ако включи единия молекс правилно, а другия на обратно, ще стане късо :frowning: :fire:

:face_with_raised_eyebrow: какво имаш предвид

Просто няма как да не ги включи правилно, не може да ги включи на обратно. :slight_smile:

Да обаче има 3 конектора, а трябва да свърже 2 :face_with_raised_eyebrow:

Единия е различен, ако се загледаш внимателно, този в най-ляво е друг. Дори и да имаше повече от 2 букси няма значение кои ще свърже. :wink:

2 Likes

Тогава върши работа

О да обръщайте си жици в конекторите на компютрите 100% добра идея е. :g47kek:

2 Likes

Ще стане… Слагал съм карта с molex…

Вземи си 2xmolex to 6 pin аз така с 350W карах GTX 950 :smiley:

1 Like

Тези кабели дето излизат от захранването ти са 2 а на всеки един от тях портовете са 4… В moleх-a те няма да се използват всичките 4, а там ще имаш само 2 и на по 2та да кажем… Всичко е точно :slight_smile: