Nintendo Switch от AliExpres лиджит ли е

Идкамдаис взема Nintendo Switch и си харесахъова, но не съм сигурен дали е лиджит акобнякой знае повече моля да каже.

Това е само чантичка. Nintendo Switch струва към $300 по спомен. Може да намериш някой втора ръка от ebuy, но никога няма да е толкова евтин. :wink:

гледах един за 500лв в olx ама olx :smiley:
Също се разработват два nintendo switch емулатора за pc
ако не ти се дават пари може да почакаш
докато станат стабилни за игра

Ако поръчваш от AliExress ще чакаш с месеци.Ако си нетърпелив не е одачна опция.

Идеята е да мога да го пренасям по-лесно иначе не го взимам толкова много за игрите, които са специално за него

Прав си! :smiley: Аз съм станал много кьораво копеле. Добре, че има форум, който да гледа за такива неща. Явно докато бързаш за урок не е най-доброто време за четене на оферти.

Update: Намерих това Nintendo Switch Console Fortnite bundle - Red & Blue на супер цена - VGCN0000051N | Ozone.bg в ozone.bg и мисля че изглежда добре. Не съм най-големият фенбой на fortnite, но скина изглежда як.

Както другите казаха това, което си дал е само чантата иначе от озон можеш да си вземеш конзолата и да ползваш промокод PAKTA или PAKTA-TECH за намаление.

Проблема,е че не знам да ли си заслужава. Понеже аз имам ps4 slim, но е труден за местене, а аз през ваканциите почти не седя у нас. И исках да си го взема като преносима конзола, но за тези пари могаа да си взема страшно много неща за ps4то включително и раница.

Гледай ревюта и какви игри има. Реално те интересуват ексклузивите. Иначе чувам, че е готина портативна конзолка. За жалост я нямам и не съм я тествал.

Не е задължително.
Аз примерно, бих си купя Isaac, за да го играя някъде на път.

Така че в много случай и не ексклузивните игри си струват. :wink: