Голям проблем с OBS

Здравейте пичове! Както се вижда от заглавието имам доста голям проблем с OBS. Ще започна отдалеч: дълго време не можех да си настроя OBS като хората и ползвах тoва на Nvidia. После един пичага ми помогна да направим хубави настройки и всичко беше ток. Но след 1-2 седмици стана нещо много странно: винаги когато работи OBS (не да снима или стриймва, а просто програмката да е включена) игрите спичат мега много (от сорта на Minecraft- 4 fps / Isaac - 2 fps). Не стават за игра, кво остава за клипове. Проблемът не е от компа, той може да снима/стриймва с доста добро качество игри, по-тежки от Minecraft и Isaac. Преинсталирах OBS, не помогна. Надявам се да успеете да ми помогнете, мерси! :blush: :blush:

@Gothika_47 Шефе, имаш ли някакъв съвет, че Support-ът на OBS не е много адекватен?

Дай си някаква снимка на процесите, като пуснеш OBS. Кое цока процесор RAM и т.н.

Попринцип не би трябвало да се претоварва май

EyeRest

Я виж да не е от тоя шит. Спри го и пробвай. Реално спирай програми докато не видиш от коя не е. :smiley:

Ще пробвам, но не мисля, че е от това. То използва само 5.3МВ рам, аз имам 32GB :smiley: :smiley:
Screenshot (2)

Това става като работят OBS и Isaac

1 Like

Ако записваш на game capture, пробвай да минеш на screen capture или обратното (от screan capture на game capture).

Няма как да е от това, понеже проблемът не е като снимам или стриймвам, а просто като работи програмата, дори стейджът да е за друга игра

🤔