Oculus rift : Търся презареждащи се батериик

Понеже ми омръзна постоянно да ползвам еднократни батерии,скоро ще минавам на презареждащи се такива. Но тука имам една пречка и тя е кои батерии да избера съобразно тези изисквания:

За сега съм се спрял на тези…но мисля, че не покриват някои от изискванията…

1 Like

Не мисля, че ще има проблеми, независимо какви батерии вземеш.
Батериите покриват изискванията, така че няма от какво да се притесняваш :wink:
Ако имаш някакви въпроси по изискванията питай :slight_smile:

1 Like

Да имаш случайно някаква идея как се зареждат тези батерии :smiley:

1 Like

Има зарядни устройства за тях

Пише 2100 mAh, но не мисля, че има значение :slight_smile:

1 Like

Аз сега прегледах това… малко по скъпо но…
https://batteryservice.bg/produkt/nitecore-new-i2/
Няма нужда да е само от Технополис или Техномаркет… :smiley:

1 Like

Предполагам, че е о-скъпо понеже поддържа батерии с няколко размери и напрежения.
Не ти и препоръчвам да си вземеш много евтино, понеже може да намали живота на батериите.
В крайна сметка ти си решаваш, всичките са добри варианти.

1 Like

Само да знаеш, че точно това го има в AliExpress. :slight_smile:
i2 Nitecore Battery Charger от същата марка имат още няколко различни вида. Има и с 4 батерии различни начини на зареждане и дори да ти отчита колко mAh са ти батериите. :smiley:
В крайна сметка освен ако не правиш някакви мега сложни неща за да следиш тия батерии просто си вземи сонито защото мисля, че идва с 4 батерии комплект.
Ако си купувате батерии пък винаги взимайте по-скъпички, че често продават ментета на мега ниски цени.

1 Like

Aliexpress точно за това… никакъв шанс…
Зарядно за батерии от там … Най-малко да ми изгори апартамента.
Батерии по-добре да се купят отделно …а точно тази марка като, попитах тук-там се оказва мега читава и издръжлива.
А факта, че ще дам малко повече ми е все тая :smiley: ,ако трябва и 100лв отгоре ще лепна само да ми е на кеф и да не чакам като полудял.
И купувам това зарядно главно заради автоматичните му функции и настройки съобразно батерията , а и марката не е дребна. :smile:
Може да говоря глупости не знам и аз вече :roll_eyes:.

1 Like

🤔