Дискусия относно Paladins

Sup brah :cat: в тази тема ще си говорим за “Paladins”, ще коментираме новите пачове, кои са main-oвете ни, кои карти харесваме и можете да пишете nickname-ове отдолу за да ви добавя. Лично за мен предстоящия пач който включва новия герой е доста nice самият герой много ми допада и май ще ми бъде 2-рия main след Makoa.Също Valentine скиновете са доста добре направени. Абе като цяло patch-a е много nice. :smile_cat:

3 Likes

Victor още ли е същия бъгав боклук с граната дето може да има 0 секунди кулдаун? :smiley:

3 Likes

Мисля че не.Пък и сега не го играят толкова така че не знам :cat:

Незнам ама Bomb King нещо като че ли е опе както и Torvald

1 Like

Torvald е лесен за контрене както и Bomb King-a

Незнам ама Pve то има ли убиване въобще

Аз също съм много ХАЙПнат за Meeve, изглежда много забавна за игра и улта и е много подходящ за фланк също така ме кефи външният и вид. Аз поразцъквам Sha Lin, Ying, Grover, Drogoz, Barik, Evie абе сичко. Любими карти са ми Grounded, Warmhole, Harmony имаше и други ма не мога да се сетя. Някой друг мисли ли че трябва да Nerf-нат Sky, защото много хора почнаха да я използват като Damage?
Go6akaMDFK се пиша.

1 Like

С един приятел намерихме много смешен бъг на Torvald :smiley:

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/16487044_1379952098741640_6987929920823865815_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=95d2aaab2ccfbeeaa2025b4293169424&oe=59101795
какво мислитеее …не е ли cute :3

7 Likes

един нормален ден в паладинс

2 Likes

Ще ти пратя покана в Паладинс :smiley:

това не съм аз но добре :smiley:

Какво мислите за новият герой?

те не ме оставиха да го играя брат

да все още го има тва гранатата ати защо вече не я цъкаш много ми харесваше поредицата :frowning:

готика си купи overwatch

е и ко то и когато играеше паладинс преди пак имаше оверуач

Преди не я беше купил

Защо никой не пише в тази дискуция?!?!? :DDD

харесва ли ви новата героиня maeve:smiley

1 Like