Вкарване на пари в paypal?

Някой от вас да ми помогне с paypal т.е след като се създаде акаунт по какъв начин мога да вкарам пари ? Благодаря.

Paypal Въпрос (15 знака)

Можеш с cashterminal

Кредитна/Дебитна карта. Ако някой друг ти прати пари. Мисля, че може и по банкова сметка, но аз лично ползвам само дебитната си карта.

Ако си вържеш дебитната карта към Paypala той директно си тегли от нея без да трябва първо да ги вкарваш е paypal.

Благодаря за отговорите :)!

Мога да вкарам и чрез cashterminal?

@MartinAt Да но аз лично предпочитам webmoney не ти трябва карта за webmoney и можеш да си вкарваш пари от cashterminal

Абе при него не е ли проблем, че не всички сайтове го ползват?

@Gothika_47 Да за жалост не го използват всички саитове но го има и на доста места като Twitch и други

Здравейте, искам да вкарам пари в пейпал акаунта си от cashterminal.Мога ли да вкарам ако нямам вкарана карта в акаунта си?

Никаква идея как работи cash terminal. Би трябвало да можеш да го направиш. Ако проработи ни кажи. :ok_hand:

Здравей Готик, днес ходих до кештерминал и въведох и двете регистраций които имам в пейпал, но ми излиза, че са били грешни, а са правилни.Това е толкова тъпо, защото исках да си купя Ace packa,който е във Fortnite, но сега не знам друг начин.

Просто си направи дебитна карта, но мисля че отнемаше седмица, докато стане готова.

@Simeon Как да го направя с webmoney? Пробвах вкарах си телефона но ми дава грешка и казва че телефона е невалиден,а той е?! Просто много искам да вкарам пари в Paypal А пък нямам карта

Вчера ми request`-наха 5 евро в пейпал.Играя фортнайт и искам да си купя там едни неща(айс пака).Пиша имейл и парола и ме приема, но ми иска някаква карта, та въпроса ми е задължителна ли е тази карта, или мога някакак да им махна искането и да си ползвам парите, които са ми в paypal wallet.

Нищо не разбрах. Имаш пари в пейпала и ти иска карта да ги харчиш?

да и при мен е така paypala ми се прееба имам 4 евро в него и немога да ги похарча защото иска карта а като си вкарам карта пише че трябва да добавя друга карта.

-Разменям пари между онлайн разплащателни системи и покер сайтове срещу 10% дарение възможно най-бързо…зареждане на Paypal Пейпал
Възможните варианти са - Paypal и Skrill и към ECONT, EasyPay, Bank Transfer, ePay и др. срещу 10% дарение възможно най-бързо.
За отзиви от доволни потребители вижте по-надолу в темата или на ЛС.

Само да помоля да не се постват телефони във форума. Оставям ти коментара, но все пак всеки да се замисли добре дали да рискува.

Защо когато пробвам да си вкарам пари в Paypal ми пише, че данните са ми невалидни?