Вкарване на пари в paypal?

Кой с какво къде имал проблеми? :smiley:

1 Like

Cashterminal имат бъг от много отдавна и не може да се зарежда Paypal , а лятото ме излъгаха на customer service телефона ,че ще е оправен до Нова година

0 Likes

Последно мога ли с cashterminal или не ? (Утре ще пробвам и ще ви кажа)!!!

4 Likes

И аз имам подоен проблем. Създадох paypal акаунт свързах си банковата карта активирах я всичко точно. След това я премахнах от акаунта. Свързах paypal акаута с paypal.me и ми преводха $. Когато реша да платя с paypal ми изисква кредитна карта за да дръпне пари от там. Въпросат ми е как да изполвам парите от портфейла в paypal?
Искам да използвам парите от акунта защото са в долари и няма да плащам vat за паричен трансвер от Б-я.

0 Likes

Свържи карта и като ти иска да плащаш имаш опция от Paypal Портфейла или КАртата

0 Likes

Благодаря ти много.

1 Like

Искам да попитам нещо понеже на скоро си направих пейпал и смятам да си вкарвам пари от кештерминал може ли някой да ми каже няква идея за такси и колко време се чака за трансфера на парите ще бъда благодарен !:slight_smile:

1 Like

Нямам си на идея, но докъто чакаш другите да ти отговорят може да провериш в търсачката на форума като напишеш “PayPal”
Има доста теми които може да са ти полезни или да намериш нужната информация :smiley:

2 Likes